Na piachu i na korcie

W minioną niedzielę na nowych boiskach do piłki plażowej przygotowanych przez STS Aves Stoczek Łukowski, oraz na korcie, odbyły się turnieje sportowe.

Na piasku siatkarze rywalizowali od godziny 11.00, wtedy to zawody rozgrywali najmłodsi. Później był czas już na kategorie: Open mężczyzn, open kobiet i siatkarskie miksty.

Wśród mężczyzn najlepsi okazali się Igor Niebrzegowski/ Piotr Sitkiewicz, wśród kobiet Sylwia Jodełka/Emilia Chudzik a wśród mikstów Iga Staniszewska/ Igor Niebrzegowski. Zwycięscy otrzymali medale i puchary, które wręczył dziennikarz Przeglądu Sportowego Łukasz Olkowicz, i Michał Szymanik właściciel firmy Stolarka ST.

Najdłużej swoje boje toczyli tenisiści, ostatecznie wygrał Jarosław Świątek. Drugi był Zbigniew Olkowicz, a na najniższym stopniu stanął Grzegorz Bombiak. Okolicznościowe medale i puchary wręczyła Radna Rady Miasta Adrianna Kaczor.

1
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ela
Gość
Ela

Brawo rodzina Staniszewskich. Sami prezesi