Mikołajki ze Starostą Dariuszem Szustkiem

Dziś w Stoczku Łukowskim z gospodarską wizytą był Starosta Łukowski Pan Dariusz Szustek. Wraz z Sekretarzem Powiatu Panem Jerzym Siwcem wizytowali oni jednostki podległe starostwu. Odwiedzili zatem Obwód  Zarządu Dróg Powiatowych w Stoczku Łukowskim, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Zespół Szkół czy też Zakład Opieki Zdrowotnej.

Władze Powiatu Łukowskiego były również z wizytą u Burmistrza Miasta Marcina Sentkiewicza.

Starosta nie mógł tez sobie odmówić wizyty na II sesji Rady Miasta. Mówił na jej obradach, że łatwiej zrozumieć potrzeby samorządów gminnych jeśli widzi się je z bliska, a nie zza biurka. Zadeklarował również budowę bulwaru nad Świdrem. Chodzi o generalny remont ulicy Nowoprojektowanej od Dworu Izydory, aż do ulicy Ostoi. 

Na pożegnanie powiedział również, że Zarząd Powiatu już przekazał miastu działkę o powierzchni 7 arów.  Zapewnił, że poczynione zostaną działania, aby wyremontować Zakład Opieki Zdrowotnej w Stoczku przy pomocy środków rządowych.

Jeśli składane deklaracje się sprawdzą, to można powiedzieć, że dzisiejsze Mikołajki w mieście wypadły całkiem obiecująco. 

4
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzysztof
Gość
Krzysztof

Czy ktos z obecnych na sesji zapytal pana starostę o pomoc nocną? Czy to prawda, ze pan starosta planuje zlikwidowac w Stoczku pomoc nocną i czy burmustrz o tym wie?! Czy taki prezent tez dostaliśmy? Jesli tak, to zapowiada się bardzo obiecująco – kawałek ziemi w zamian za zdrowie a nawet zycie stoczkowiakow…

centrum
Gość
centrum

Szustek teraz będzie wszędzie bulwary budował 😀 😀 😀

Izydor
Gość
Izydor

Od kiedy ul. Nowoprojektowana łączy sie z Ostoją? Chyba Pan Starosta nie jest w temacie. I to ma być bulwar nad Świdrem- remont ulicy- jaja sobie robicie ze stoczkowiaków? a co do remontu przychodni to jak ktoś czytał i słuchał to podobno były pieniądze i chyba dalej powinny być ze Strostwa i Zozu.

Hanna
Gość
Hanna

Tak A ośrodek zdrowia to jest ważniejsze niż jakiś bulwar