Mieszkaniec Gminy Stoczek Łukowski miał wypadek, drugi uczestnik zdarzenia nie żyje…

Łukowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w miejscowości Władysławów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki DAF uderzył w ciągnik rolniczy, którym kierował 53-latek z gminy Adamów. Niestety traktorzysta wskutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia.

Do tragicznego zdarzenia doszło 26 września na drodze powiatowej w miejscowości Władysławów. Pierwsze ustalenia policjantów wskazują na to, że 44-latek z gminy Stoczek Łukowski kierujący samochodem marki DAF z dołączoną naczepą uderzył w ciągnik rolniczy marki Ursus, którym kierował 53-letni mieszkaniec gminy Adamów. Niestety w wyniku tego zdarzenia traktorzysta zmarł na miejscu wypadku w wyniku odniesionych obrażeń.

Ze wstępnych ustaleń pracujących razem z prokuratorem na miejscu wypadku policjantów wynika, że do zdarzenia doszło w trakcie wyprzedzania ciągnika rolniczego przez ciężarówkę. Najprawdopodobniej w tym czasie 53-latek skręcał w boczną drogę.

Teraz prowadzący postępowanie ustalą dokładne szczegóły i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności, obserwowanie drogi i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania zachowań do warunków panujących na drodze. Mundurowi apelują też do osób, które by wykonać prace polowe muszą poruszać się po jezdni. Osoby te powinny zadbać o swe bezpieczeństwo, a także zgodnie z obowiązującymi przepisami wyposażyć w stosowne oznakowanie i oświetlenie swoje pojazdy.

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o