Michał Osiak uratował remis w 94 minucie!

michal osiak
Michał Osiak

W kolejnym meczu bialskiej okręgówki zawodnikom LKS Dwernicki przyszło rywalizować w Kosutach. W tej bowiem miejscowości swoje mecze rozgrywa drużyna ówczesnego wicelidera Kujawiaka Stanin.

W pierwszej połowie meczu lepsze wrażenie sprawiała nasza drużyna. Można mieć pretensje o zmarnowanie dogodnych sytuacji strzeleckich. W drugiej części, to już gospodarze dominowali, czego efektem był gol zdobyty w 75 minucie.

Dwernicki jednak walczył do końca, i to się opłaciło, bowiem w 94 minucie z rzutu wolnego z 20 metra ładnie przymierzył Michał Osiak i duża niespodzianka stała się faktem.

Drużynie jednak do utrzymania potrzebne są zwycięstwa. Najbliższa okazja do powiększenia swojego dorobku będzie już w niedzielę. O 16.00 na boisku na Izydorach LKS podejmie Bizona Jeleniec.

Kujawiak Stanin – Dwernicki Stoczek Łukowski 1:1 (0:0)

Bramki: Tronowski (70) – Osiak (90 + 4).

Czerwona kartka: Kacper Chromiński (Kujawiak) w 90 + 4, za drugą żółtą.

Kujawiak: Kiełczykowski – Szlaski, M. Kazana, Osiak, Adamiak, Chromiński, Iskra (60 Aina), S. Matuszewski, K. Pasik (46 Kwaśny), Ł. Matuszewski (55 D. Gajda), Tronowski (88 Goławski).

Dwernicki: Łukasik – Kamil Kozieł, Sierociuk, Moreń, Kosut, Wasilewski (46 Perczyński), Śledź, Ozygała, Osiak, M. Miszta (74 B. Kozłowski), Wypych (46 Adamiak).

 

Najnowsze komentarze

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o