Michał Osiak uratował remis w 94 minucie!

michal osiak
Michał Osiak

W kolejnym meczu bialskiej okręgówki zawodnikom LKS Dwernicki przyszło rywalizować w Kosutach. W tej bowiem miejscowości swoje mecze rozgrywa drużyna ówczesnego wicelidera Kujawiaka Stanin.

W pierwszej połowie meczu lepsze wrażenie sprawiała nasza drużyna. Można mieć pretensje o zmarnowanie dogodnych sytuacji strzeleckich. W drugiej części, to już gospodarze dominowali, czego efektem był gol zdobyty w 75 minucie.

Dwernicki jednak walczył do końca, i to się opłaciło, bowiem w 94 minucie z rzutu wolnego z 20 metra ładnie przymierzył Michał Osiak i duża niespodzianka stała się faktem.

Drużynie jednak do utrzymania potrzebne są zwycięstwa. Najbliższa okazja do powiększenia swojego dorobku będzie już w niedzielę. O 16.00 na boisku na Izydorach LKS podejmie Bizona Jeleniec.

Kujawiak Stanin – Dwernicki Stoczek Łukowski 1:1 (0:0)

Bramki: Tronowski (70) – Osiak (90 + 4).

Czerwona kartka: Kacper Chromiński (Kujawiak) w 90 + 4, za drugą żółtą.

Kujawiak: Kiełczykowski – Szlaski, M. Kazana, Osiak, Adamiak, Chromiński, Iskra (60 Aina), S. Matuszewski, K. Pasik (46 Kwaśny), Ł. Matuszewski (55 D. Gajda), Tronowski (88 Goławski).

Dwernicki: Łukasik – Kamil Kozieł, Sierociuk, Moreń, Kosut, Wasilewski (46 Perczyński), Śledź, Ozygała, Osiak, M. Miszta (74 B. Kozłowski), Wypych (46 Adamiak).

 

Zostaw komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o