Miała być zwykła odpowiedź…

Powodowany jednym z komentarzy do mojego tekstu postanowiłem iż odpiszę na jedno z pytań.

Po co takie newsy z „tylnej części ciała”?

Zgłaszając się do założyciela portalu Nad Świdrem, nie planowałem babrać się w tekstach politycznych. Wydaje mi sie, że wystarczająco dużo informacji znaleźć można w prasie, internecie jak również w przekazach telewizyjnych czy radiowych. Wręcz zalewani jesteśmy tym z każdej strony. W jakim celu to kopiować?

Info miejscowe przedstawia nam red.Marcin i jest w tym naprawdę dobry. Dlatego też nie mi wchodzić mu w drogę.

Postaram się jednak sprostać wymaganiom i krótko opisując przedstawię tematy, których więcej tu poruszał nie będę.

Świat według czegoś, co zwyczajni jesteśmy nazywać lewicą, czyli głośna ostatnio sprawa z USA. Chodzi o handel poaborcyjny jednej z tamtejszych klinik.

Ktoś mi napisze: a co mnie obchodzi USA?

Ok. Wracamy na „swoje podwórko”. Otóż jedna z europosłanek, niejaka Sylwia, ostro i namiętnie walczy o to, aby UE ukarała Polskę. Zadajmy pytanie: kogo ukarała i za co? Czy to premierowi odbiorą kieszonkowe? A może zlikwidują bony obiadowe posłom? No nie. Kara spadnie na naród. Na nas. Zatem trzeba myśleć podczas stawiania krzyżyków przy nazwiskach. Zresztą co o swych wyborcach mysli opozycja świetnie powiedziała nam jedna z posłanek, która para się nagrywaniem nieudolnych filmików.

Pisać o przyjacielu Lolka i Toli też jakoś tak brzydko. Ile można pastwić się nad człowiekiem, który sam najlepiej pastwi się nad sobą w każdym momencie gdy się wynurza z głebin ośmieszenia.

Zostaje tu jeszcze marna podróbka, imiennik brytyjskiego komika znanego z miłości do misia oraz przemieszczania się zielonym samochodzikiem. Przecież głupoty wymyślane przez tego człowieka są gorsze niż obecny wirus.

Świat według tzw prawicy.

Tu mamy wielki lament, że premier nie stosuje się do własnych wytycznych. Przyłapany został w restauracji. Wielkie mi halo. A może premierowi po głowie błąkały się słowa piosenki, że wszyscy Polacy to jedna rodzina? Zatem wg wytycznych, z rodziną można.

Ale przecież maseczki, minister i brat ministra… I co? W tej kwestii winą rządu jest brak żądań zwrotu kosztów za zakup bubla jak również wniesienie o wyciągnięcie konsekwencji od UE za wciśnięcie nam kitu. Jak rozliczać to wszystkich równo. Zostawmy tylko Sławomira „tczewiaka”. On najlepiej sam się ora gdy tylko ma głos.

Ekologia. W tym temacie nie jestem ekspertem. Lepszym ekspertem jest dziecko, które zamiast uczęszczać do szkoły woli pyskować głowom państw. Ten temat również uważam za zamknięty.

Zostaje nam wejście zachodu do PL, czyli płonące maszty 5G. Tego też opisywał nie będę. Jeszcze ktoś gotowy oskarżyć mnie o nawoływanie do podpaleń masztów, które napewno w Stoczku kiedyś będą. Dziś i tak mało kto ma telefon z możliwością odbioru 5G.

Poruszmy zatem inne tematy.

Czy kolejny raz rozwodzić się nad zbrodniczym systemem, który zamordował Rotmistrza Pileckiego, którego rocznicę śmierci obchodziliśmy ostatnio? Każdy zainteresowany zna to na pamięć. Kogo interesuje ten temat napewno zaopatrzył się już w darmową książkę, którą jest Raport Witolda.

Można przybliżyć sylwetki imienników. Przykładowo Richard Kukliński. Tylko czy mniej zainteresowanym nie pomiesza się temat? Dla jednych bohater, dla innych zdrajca. A ja nie o nim. Był też Kukliński zwany The Iceman. Płatny morderca. Tylko to raczej nie jest temat dla każdego.

Zatem wolę pisać podobne do już popełnionych teksty. Może ktoś się uśmiechnie po przeczytaniu potoku wyrazów. Inny zastanowi się, kiedy padnie mi klawiatura. Mam zapasową, więc tak szybko nie odpuszczę. Mimo negatywnych komentarzy, z których również jestem zadowolony, będę klecił jeśli tylko redaktor Marcin będzie miał do mnie cierpliwość. Zatem zapraszam do pozostawiania komentarzy. Nawet tych negatywnych, gdyż one również są cenne.

Pozdrawiam wszystkich czytelników.

4
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
J-23
Gość
J-23

Mimo, że nie podpisane to widzę tu „pióro” „naszego” posła , który obiecał nam podróż koleją ze Stoczka oraz powrót do turystyki z przed lat. Tak jak Pan nie odpuszcza to i ja będę powielał prośbę o kolej i Izydory- ciekawe komu się znudzi? A tak na bardziej poważniej to proszę- Marcin strać cierpliwość, bo te teksty tylko szkodzą Twojemu portalowi.

Heinrich
Użytkownik

J-23, jeśli chodzi Ci o tego posła, co publikuje w NŚ, to wiedz, że to nie jest jakiś exclusive dla naszego portalu, tylko jest to publikowane także w innych miejscach (tak mi powiedział Rednacz). Każdy poseł jest po części, lokalnie oceniany ze swojej aktywności, czy to na mównicy, czy na wiecach, czy innej… No i akurat ten Pan wymyślił sobie cykliczną aktywność pisarską, którą będzie rozsyłał do lokalnej „prasy”. I w sumie dobrze robi, że coś pisze, chociaż nie przeczytałem w całości ani jednego artykułu jego autorstwa – nie moje klimaty, ale o tym później. Tak więc spisków z jego… Czytaj więcej »