Masz wątpliwości? Czegoś nie wiesz? Zadaj pytanie swojemu kandydatowi

pytanie

Wybory powoli wkraczają w decydującą fazę. Coraz więcej plakatów na ulicach. Mało jest natomiast informacji na temat planów i zamierzeń poszczególnych kandydatów. Dlatego zachęcamy poprzez stronę o zadawanie pytań, za pomocą komentarzy pod wpisem, lub przez pytanie drogą mailową (redakcja@nadswidrem.pl).

O ile będzie to możliwe, oprócz pytań standardowych, kandydaci otrzymają również Wasze pytania, na które jeśli zechcą to udzielą odpowiedzi.

 

15
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mr.M
Gość
Mr.M

Czy na stronie „nad świdrem” będzie możliwość zapoznania się z programami wyborczymi kandydatów na burmistrza?

bocian
Gość
bocian

ZAZI I FRANEK ..DO którego kandydata te pytania??

Zazi
Gość
Zazi

Do każdego 🙂

Franek
Gość
Franek

Dlaczego muszę jechać do Łukowa, żeby dorobić kluczyk do drzwi od piwnicy? Słyszałem, że pani Pucisowa nie dostała pozwolenia na pływanie przez klientów na rowerach i kajakach po Świdrze, czy zna pan powód tego zakazu? Dlaczego upadają w Stoczku małe firmy? Przecież wystarczy, że strumyk przestanie cieknąć, rzeka przestanie płynąć i nie będzie sensu tu mieszkać. Bo nie będzie już nic. Jeszcze jedno pytanie, czy zaprosiłby pan gości na wieczorny spacer po Stoczku uliczkami poniżej górek przy temperaturze minusowej? Czy otworzyłby pan okno zimą, aby wywietrzyć przed snem? Skąd się bierze pesymizm u większości wyborców, z którymi rozmawiam? Czy teraz,… Czytaj więcej »

Zazi
Gość
Zazi

1. Czy prowadził Pan firmę? Jakie ma Pan doświadczenie w zarządzaniu? Czy ma Pan już pomysł na zmiany w funkcjonowaniu UM? Jeśli tak, to jakie? 2. Czy wie Pan kim są najwięksi pracodawcy w mieście? Czy zna Pan obecną strukturę (sektory) zatrudnienia w mieście? Jak wyobraża sobie Pan strukturę (sektory) zatrudnienia na koniec Pana kadencji? 3. Jakie działania podejmie Pan w kwstii Izydorów? Czy będzie Pan kontynuował próby przejęcia terenu przez miasto czy podejmie Pan współpracę ze spadkobiercą terenu? Jak Pan sobie wyobraża Izydory na koniec Pana kadencji? 4. Jaki jest Pana pomysł na sprowadzenie inwestorów prywatnych na teren miasta?… Czytaj więcej »

obserwator
Gość
obserwator

Pewnie bocian gdyby mógł, to też by kradł. Ale dlaczego podejrzewa o to innych?

Mieszkanka Stoczka
Gość
Mieszkanka Stoczka

Pan „bocian” po prostu jest za PiS-em i go boli, że są przeciwnicy. Niestety prawda jest taka, że każdy bez żadnych przemyśleń idzie na wybory a potem są narzekania, że jest źle.

Mieszkanka Stoczka
Gość
Mieszkanka Stoczka

Przepraszam poprawka. Większość z nas. Zdarzają się osoby, które zwracają uwagę na coś więcej niż tylko nazwisko.