Longin Kajka wraca do gry. Wystartuje w wyborach do Sejmu

Po przymusowej przerwie w życiu politycznym były Starosta Łukowski Longin Kajka wraca do gry, i od razu robi to z wielkim przytupem. W najbliższych wyborach wystartuje z list Grzegorza Schetyny(Koalicja Obywatelska, Nowoczesna) do Sejmu.

W ogłoszonych wczoraj listach znajduje się na 12 miejscu, a wybory odbędą się 13 października 2019.

33
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michał
Gość
Michał

POpiera zatem legalizację związków sodomickich

Dyskutant
Gość
Dyskutant

Właśnie przedmówca mnie ubiegł. Chciałem zapytać, czy w związku z profilem działalności urzędnik Kajka zorganizuje w Stoczku Marsz Równości i wprowadzi do szkół edukację seksualną zgodną z wytycznymi tęczowej propagandy?

Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

Gdybyki.
Gdybym był Polski zakałą
też by mi się należało.
.
Gdyby mieli mnie za zdrajcę,
szybko spłynąłbym Dunajcem.
.
Gdybym był doktorem prawa,
prezydenta bym udawał.
.
Gdybym chamem był i osłem,
miałbym szansę zostać posłem.
#bojkot2019
#bojkotwyborów

Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

Parafianin –
człowiek bez ogłady, wykształcenia, zacofany, ograniczony, ciemny bez rozumu i moralności …

Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

OBDARZONYCH ROZUMEM I MORALNOŚCIĄ OSTRZEGAM INFORMUJĄC ŻE: Każdy, kto uczestniczy lub czyni przygotowania do wzięcia udziału w procederze “wyborów” – fałszerstw zarządzanych, organizowanych, nadzorowanych i zatwierdzanych przez oszustów i hipokrytów – osoby nieuprawnione (nieposiadające niepodważalnie udokumentowanych mandatów społecznych, co jest sprzeczne z polską racją stanu i polskim interesem narodowym, art. 4.2 Konstytucji,…) funkcjonujących na podstawie “prawa” nielegalnego i sprzecznego z interesami Polaków (brak niepodważalnych dowodów potwierdzających zgodność oficjalnych wyników “wyborów” z wolą uprawnionych wyborców oraz frekwencji, brak możliwości sprawdzenia poprawności zakwalifikowania i policzenia oddanego głosu, brak możliwości skrócenia kadencji osób, które utracą zaufanie,…) działa na szkodę Polski i Polaków! Takie… Czytaj więcej »

Stanisław
Gość
Stanisław

No właśnie widać jak Ci zależy na dobru naszego Narodu. Z jednej strony namawiasz do bojkotowania wyborów i wypowiedzeniu posłuszeństwa, a z drugiej wklejasz ni z gruchy ni z pietruchy dawną definicję słowa parafianin – w jakim to miało służyć celu? Zamiast tego pochwal się publicznie wyrokiem za co dokładnie siedziałeś. Zapewne wtedy przyciągnąłbyś więcej zwolenników.
PS. Nie miałem zamiaru iść na wybory, ale specjalnie dla Ciebie zrobię wyjątek i zagłosuję (postawie „X”). Przez Ciebie i twoje prowokatorskie zachowanie – możesz się pochwalić panu Cichockiemu swoim sukcesem.

Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

Wyrok jest publiczny i akta sprawy więc się pochwaliłem dawno … Siedziałem za pomówienia kłamców działających wspólnie i porozumieniu ….na twój koszt ale ty tępy jesteś aby to pojąć…

Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

Idź podpisz listę obecności a będziesz płacić na wybrańców …dokonując zbrodni zdrady …Odpowiadasz sam za swoje czyny ..wyszydzisz się prawdziwego imienia i Nazwiska czy to tchórzostwo kłamcy

Stanisław
Gość
Stanisław

To coś ty zrobił, że własne dzieci cię pomówiły? Widocznie musiałeś być wzorowym ojcem skoro cię tak „kochają”… Żeby wystąpić przeciwko własnemu rodzicowi to rzeczywiście musi być coś nie tak – pytanie tylko czy z tobą czy z nimi? Twoje zachowanie jakoś nie wskazuje żebyś był spokojnym człowiekiem (awantury, ubliżanie, wyśmiewanie innych), więc dlaczego ludzie mieliby akurat tobie wierzyć? Daj konkretny powód. „dokonując zbrodni zdrady” – ojoj, ale się wystraszyłem. Może mnie pobijesz z tego powodu?

Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

Nie mam takiej mocy by obrażać… Ale sam siebie możesz obrazić obraz swej głupoty… oraz wymyślać i zgadywać

Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

Małointeligentni, ciężkopojmujący nie pojmą że wszystko funkcjonuje w ramach wymyślonych przez oszustów kodeksów, rozporządzeń, ustaw które bezmyślnie akceptują oraz stosują okradając własne dzieci… POZNACIE PRAWDĘ a Prawda Was Wyzwoli i PrawDa ponadto o prawdzie nie można nieustannie dyskutować tak jak o kłamstwach gości wyznania handlowego jednocześnie je powielając i pielęgnując by trwały wiecznie powtarzane… Prawdą jest to że problem jest z kodeksami, zarządzeniami, rozporządzeniami wytwarzaniami przez cyrk sejm dla pajaców z udziałem oszustów „wybranych” niewiadomą „” X „” przez analfabetów intuicyjnych ! Wstydzić powinny się osoby fizyczne które podpisują się krzyżykiem jak analfabeci na najważniejszym, jedynym dokumencie funkcjonującym w ich… Czytaj więcej »

klawisz
Gość
klawisz

krzysiu jak będziesz dalej tak sie wymądrzał to znowu wrócisz do paki 🙂

Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

serio – czy korzystasz z rozumu i moralności ???

Wladek
Gość
Wladek

Tu nie paka potrzebna ale lekarz psychiatra…

Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

Waldek masz badania że zdrowy jesteś doktorku ???

Wladek
Gość
Wladek

Nie ale jak czytam co ty piszesz to mysle ze nie jeden w ..tworkach..jest mondrzejszy od ciebie.przepraszam za szczerosc

Stanisław
Gość
Stanisław

Czy Pan jest obdarzony rozumem i moralnością?

Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

Tak …i korzystam z tych darów jak z powietrza za darmo w przeciwieństwie do ciebie

Darek
Gość
Darek

Słyszałem że się komornik do ciebie uśmiechnął. No to teraz zobaczymy czy mu zaniesiesz pieniążki w zębach czy pozwolisz sobie zabrać samochód. Hahahahaha 😉