Kto ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…

lanos1

Zamieszczamy prośbę Pani Agnieszki Król, zamieszczoną na facebooku dotyczącą ustalenia tożsamości kierowcy  auta, który uszkodził inne auto i odjechał z miejsca zdarzenia.

Oto treść:

Poszukuję Daewoo Lanosa w czarnym bądź też ciemno zielonym kolorze widocznego na zdjęciu. Wczoraj o godzinie 17.29 w Stoczku Łukowskim osoba nim jeżdżąca uszkodziła moje auto i odjechala. Prawdopodobnie przyjechał po Panią będąca w kościele(zdj2). Posiadam nagrania z 3 kamer które zarejestrowaly całe zdarzenie. Sprawa zgłoszona na policję wraz z nagraniami. Proszę jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje o kontakt ze mną. Może uda się załatwić sprawę polubownie. W przeciwnym razie osoba prowadząca Lanosem nie tylko zostanie obciążona kosztami naprawy ale także zostanie ukarana mandatem przez policję.

Dodaje jeszcze zdjęcie sprawcy zdarzenia gdyż Pan wrócił obejrzał moje auto i odjechal ponownie. Moze ktoś go pozna i poinformuje go ze sprawa skierowana jest do policji.

Informacje można kierować anonimowo na maila: rozwojstoczka@gmail.com, bądź bezpośrednio tutaj

Najnowsze komentarze

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o