Kto Burmistrzem, a kto Wójtem? Głosujemy!!!

wybory2015

Ostatnie godziny przed ciszą wyborczą, więc pora podsumować nieco kampanię wyborczą.

Przebiegała ono spokojnie do ostatniego tygodnia, niestety na ostatniej prostej nastąpił wysyp nienawiści i pomówień. Na stronie nadswidrem.pl część komentarzy nie została opublikowana, a to z racji imiennych  wrzutek. Oczywiście ze wszystkich stron i wszystkich kandydatów do najważniejszych stanowisk. Czy to dobrze czy źle, trudno ocenić, ale wszystko jest dobrze, póki ta fala hejtu nie dotknie nas osobiście. Taka natura ludzka, że jeśli źle o innych to zabawne i są igrzyska, jeśli o sobie zaczyna się płacz, telefony, maile i prośby o usunięcie komentarzy.

Szanujmy się na wzajem. Wiem, że również w terenie krążyły różne ulotki o różnych kandydatach, dlatego uważam, że jeśli ktoś jest opluwany należy mu pomóc i wbrew wszystkiemu zagłosować właśnie za tą osobą.

Dziękuje wszystkim tym kandydatom, którzy zdecydowali się opowiedzieć o swoich planach, i programach na tych stronach. Ubolewam, że pomimo przekazania prośby na pytania czytelników nie chciał na nie opowiedzieć Pan Artur Piskorz. Nie można było ich również zadać na spotkaniu wyborczym, bo takiego nie było. Ocenę, pozostawiam czytelnikom.

Wybierajmy w niedzielę mądrze, i według tylko własnego zdania i oceny, nie dajmy się zastraszać, bo za kotarą jesteśmy sami i nikt nie zmusza nas byśmy głosowali wbrew woli.

Na koniec tej kampanii krótka sonda, taka zabawa i wróżenie z fusów. Czynna tylko do 23.00. Na liście zmieszani są kandydaci na Wójta i Burmistrza celowo, żeby można było oddać tylko jeden głos, po zakończeniu głosy policzone zostaną oddzielnie.

Na kogo (wójta lub burmistrza) oddasz swój głos w niedzielę?
 • Marcin Sentkiewicz 34%, 86 votes
  86 votes 34%
  86 votes - 34% of all votes
 • Marek Czub 24%, 60 votes
  60 votes 24%
  60 votes - 24% of all votes
 • Daniel Chudek 23%, 58 votes
  58 votes 23%
  58 votes - 23% of all votes
 • Artur Piskorz 9%, 23 votes
  23 votes 9%
  23 votes - 9% of all votes
 • Andrzej Kot 8%, 19 votes
  19 votes 8%
  19 votes - 8% of all votes
 • Oddam głos nieważny* 3%, 7 votes
  7 votes 3%
  7 votes - 3% of all votes
Wszystkich głosów: 253
19 października 2018 - 19 października 2018
* - added by visitor
Voting is closed

 

5
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PREZES
Gość
PREZES

no no i p.CHUDEK DEPCZE PO PIĘTACH p.CZUBOWI
I CZAS NA KOALICJĘ I OPOZYCJĘ W RADZIE GMINY
A … PANIE EDWARDZIE ,,ŻÓŁWIK,,KONIEC RIPOSTY Z MOJEJ I PAŃSKIEJ STRONY JA NA CHUDKA PAN NA CZUBA A WSZYSTKO SIĘ ROZEGRA 21-10-18 KTOŚ Z NAS BEDZIE PIŁ SZAMPANA W NIEDZIELE
spokojnej nocy dla wszystkich z nad świdra !!!

Scrappy cocco
Gość
Scrappy cocco

Scrappy coco kończy komentowanie, ale będzie jeszcze o mnie głośno, bo chcę być Jedwabistym Fryzjerem. Życzę wszystkim przyjemnej niedzieli wyborczej

Szalona
Gość
Szalona

wystarczy popatrzeć na marcina i zrozumiesz ,ze to człowiek dla Stoczka

warszawiak
Gość
warszawiak

Redaktorze – mnie osobiscie cieszy ferment na forum ,,Nad Swidrem,,.To znaczy ,ze swiadomosc obywatelska rosnie a ludzie potrafią wyartykułowac swoje poglądy.Hejt to sprawka walczących ze sobą sztabów kandydatów na Burmistrza.
Jesli codzi o wybór Wójta to albo stare, trochę zuzyte gremium Pana Czuba albo wielka niewiadoma Pan Chudek.Szkoda ,ze Wójt nIe przeciął spekulacji na temat Spalarni.To moze mu zaszkodzic.
Jesli natomiast chodzi o Burmistrza to bedzie druga tura.Wazne ,zeby mieszkancy Stoczka wybrali sobie dobrych radnych ,którzy bedą kontrolowac poczynania nowego Burmistrza.

Scrappy coco
Gość
Scrappy coco

Sprawa wyboru burmistrza oraz radnych to kwestia wielkości rodzin stoczkowskich za nimi idących, tu wystarczy spojrzeć na nazwiska z jednej, drugiej i trzeciej strony, trochę matematyki i wyniki są jasne. Programy i pokazówki mogą przekonać tylko mały procent dotąd nieprzekonanych.