Koronawirus w stoczkowskiej szkole…

Jak poinformował dziś Tygodnik Siedlecki, w Zespole Oświatowym w Stoczku Łukowskim u jednej z pracownic obsługi potwierdzono zakażenie koronawirusem. Nie podjęto jeszcze decyzji, czy uczniowie przejdą na nauczanie zdalne, ale każda decyzja jest możliwa.

Zakażony jest również jeden z właścicieli ze stoczkowskich sklepów.

9
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dyskutant
Gość
Dyskutant

Najlepiej by było, gdyby każdy miał możliwość zrobić sobie samemu kwarantannę na 2 tygodnie w odosobnieniu i nie musieć chodzić do sklepu.

Wladek
Gość
Wladek

Ludzie nie bójcie sie wirus jest w odwrocie 2 miesiace yak belkotal zyd morawiecki….

Wladek
Gość
Wladek

Reka w gore kto zaliczyl test na korona wirusa.a kogo np.bolaly stawy mial nudnosci itp.a kto np.wyrywkowo badal kierowcow zawodowych ze stoczka i gminy i ludzi ktorzy czasowo pracuja za granica.odpowiem wam nikt dlatego zapytalem sie o tych ktorzy przechodzili to bez objawowo a nie dziwia was w ostatn8m okresie te nagle zgony tylu osob ludzi ktorym nagle polecialo zdrowie i zmarli.nazwisk nie bede podawal.kazda propaganda wmowi ludzim wszystko.co gadal mazowiecki jak agitowal za duda latem a jak to sie ma do sytuacji obecnej

Baczny Obserwator
Gość
Baczny Obserwator

Przecież virus był w odwrocie….przed wyborami, nie trzeba się go było bać…. Ciekawe jaką bajkę teraz usłyszą stoczkowiaki żeby nadal wspierać rządzących (przypomnę- ponad 80% poparcia) i pozwalać na dalsze zabawy w ciuciubabkę kosztem naszego zdrowia i naszych pieniędzy. Respiratorów brak, leków zaczyna brakować, brak jakiegokolwiek planu aby wygrać z epidemią… no ale virus nie jest taki straszny jak to powiedział premier MM.

Wladek
Gość
Wladek

A ilu juz przeszlo bez objawowo?

franek
Gość
franek

Cały autobus W………o

Rodzic z Rózy
Gość
Rodzic z Rózy

W Stoczku to jak w Stoczku. Na gminie w szkołach to się dzieje. kierownictwo niektórych szkół naraża nauczycieli , uczniów na chorobe. Wiedzą, że ktoś chory – a każą przychodzić. Tylko każdy sie boi mówić, bo szantaż, że prace straci. Jak w najgorszym obozie jest w niektórych szkołach naszych. Tak prawda. Kto się za to weznie w końcu?

www
Gość
www

To chyba tylko tak w Róży jest!

Wladek
Gość
Wladek

To wymyka sie tej zaklamanej bandzie z pod kontroli juz zyd Morawieki nie mowi ze jestesm jakims tam przyklade bo w niemczech jest tyle samo zakażeń tyle ze ich jest dwa razy wiecej co polakow wielki prezyden duda cos tam belkocze i pomniejsza problem ale kto ma rozum widzi co sie dzieje.do czego sie zabiora to zamienia sie w g…… banda zsklamancow bez honoru