Kontakt

kontakt

 

adres do korespondencji i kontaktu:

Marcin Staniszewski

rozwojstoczka@gmail.com

ul.14 Lutego 19

21-450 Stoczek Łukowski

 


	

21
Zostaw komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
OSP
Gość
OSP

W tym roku wypalanie traw to istny Armagedon praktycznie co chwila wyjeżdża wóz, ten film https://youtu.be/LjzfgdFb2LY pokazuje jak o mały włos spłonąłby cały las.

andrzej
Gość
andrzej

Ponieważ jestem zwolennikiem walki z postępującym marazmem i degradacją miasteczka chcę zwrócić uwagę piszącemu ten artykuł,że powinien ograniczyć się do przedstawienia informacji i nie podejmowania próby oceny oddziaływania ewentualnego zakładu na otoczenie bo od tego są odpowiednie służby o większej wiedzy techniczno- technologicznej podpartej zapewne realnymi opracowaniami w tej kwestii. ,,Ubój żywych zwierząt i ich przetwórstwo, (pomimo nowoczesnych technologii) nie daje gwarancji, że w promieniu 1,5 kilometra od zakładu nie spadnie wyraźnie jakość życia mieszkańców. Na nieprzyjemny zapach narażone mogą być szkoły i osiedle domów jednorodzinnych.,, Pytam skąd autor czerpie te informacje z dosyć precyzyjnym określeniem promienia niekorzystnego wpływu?Czy ta… Czytaj więcej »

Zbyszrk
Gość
Zbyszrk

Od kilku dni mamy w szkole nowy oddział przedszkolny, może ktoś ma już jakieś opinie jak to funkcjonuje, czy to był dobry ruch ze strony dyrekcji?

marian
Gość
marian

Kto zaparkował na stadionie szkolnym?

lolo
Gość
lolo