Koniec pewnej epoki…

Dziś rano na stronach internetowych Państwowej Komisji Wyborczej został zarejestrowany ostatni kandydat na fotel burmistrza miasta Stoczek Łukowski. Na liście kandydatów nie ma obecnego włodarza Ireneusza Szczepanika, ani poprzedniego Bogdana Gołegowskiego. Oznacza to, że niemal po dwudziestu latach na najbliższą pięcioletnią kadencję wybierzemy nowego „pierwszego”. Wydaje się, że nie jest to przypadek, ale znak, że pewien czas w historii miasta dobiegł końca. Na naszych oczach domyka się pewien rozdział, wymiana pokoleniowa stanie się faktem.

Przy tej okazji można się zastanowić, czy wykorzystaliśmy szanse rozwoju miasta, czy działania burmistrzów spełniły nasze oczekiwania… Można również pokusić się o refleksję czy obecni kandydaci gwarantują to, że będzie tylko lepiej.

Pewne jest, że nowym burmistrzem zostanie ktoś z tej trójki:

  1. Marcin Sentkiewicz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości
  2. Andrzej Kot zgłoszony prze Komitet Wyborczy Porozumienie Jarosława Gowina
  3. Artur Piskorz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Artura Piskorza

 

38
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wyborczymi
Gość
Wyborczymi

A wracając do naszych wyborów to proszę tylko przeczytajcie wpis z około 3 miesięcy w tył Co sądzicie o naszej władzy którą ……
Czas na zmiany , czy to że wybierzemy układ polityczny zamknięty

warszawiak
Gość
warszawiak

Bedzie druga tura :Kot kontra Piskorz.Ten trzeci jakis bez ikry i wyglądu.Jesli chcecie zmian to nie patrzcie na szyldy polityczne, bo to na poziomie lokalnym ma znikome znaczenie.Zagłosujcie rozumem i sercem.

Wyborca
Gość
Wyborca

Do Pana redaktora.
Czy w naszym miasteczku tylko Pan Kot zaoferował się że spotka się z mieszkańcami i przeprowadzi dyskusję na której przedstawi swój plan.

Uczen
Gość
Uczen

Tak wszyscy obiecują to kto wykonał swój plan z poprzednich obietnic wyborczych!

mieszkaniec stoczka
Gość
mieszkaniec stoczka

internetowa żąda .Prawybory burmistrza Miasta Stoczek Łukowski.
Kto waszym zdaniem powinien dostać najwięcej głosów i 21 października objąć fotel burmistrza w naszym mieście?
Ciekawy jestem jak to się potoczy

warszawiak
Gość
warszawiak

Redaktorze, w związku z pojawiającymi się głosami wyborców ,iz owa trójka kandydatów nie jest szerzej znana a ich poglądy to zagadka prosimy o zamieszczenie krótkich wywiadów z nimi.Krótkie przedstawienie się i ewentualne obietnice wyborcze. Do wyborów zostało niewiele i ludzie ,chcą wiedziec na kogo i za czym mają głosowac.Na spotkania to niewielu ma chec i czas chodzic.Jezeli ma nastąpic jakaś zmiana jakosci rządzenia Miastem to wazne jest też kogo oni widzą jako współpracowników w Urzędzie Miasta.Po listach radnych widzę ‚ze nadal głownymi rozgrywajacymi jest Szczepanik i Gołęgowski ,tylko ze wystawili ,,zderzaków,, aby stworzyc pozory stawiania na młodych.GDZIE JEST MISTRZ PROGRAMÓW… Czytaj więcej »