Kolejna porażka i fatalna sytuacja w tabeli. Dwernicki na krawędzi spadku do A klasy…

lks dwernicki

Nie pomogła mobilizacja, nie pomogło zwarcie szeregów, LKS Dwernicki doznał kolejnej porażki w sezonie. Tym razem lepszymi od naszych piłkarzy okazali się rywale, z którymi Dwernicki mógł powalczyć o utrzymanie. Zespół z Łomaz nie prezentował się tej wiosny rewelacyjnie, dlatego była szansa na 3 punkty. Niestety porażka na wyjeździe 4:1 przybliża zespół do spadku do niższej klasy rozgrywkowej. Zapowiada się więc smutny jubileusz 70 lecia zasłużonego klubu.

Braki kadrowe, a także wykluczenia zawodników i działaczy przez BOZPN Biała Podlaska zadania trenerowi Jarosławowi Pieńkusowi zadania nie ułatwiają. Sam trener zapowiadał, że zrobi wszystko żeby klub utrzymać w lidze, i ambicji ciężko mu odmówić.

Warto jednak postawić pytanie o dalszą przyszłość szkoleniowca, bowiem poparcie albo jego brak będzie mógł być wskazówką dla zarządu jak i dla samego trenera.

Czy Twoim zdaniem powinno dojść do zmiany trenera?

Niwa Łomazy – Dwernicki Stoczek Łukowski 4:1 (2:0)

Bramki: Borysiuk (4, 19), J. Bańkowski (55), Kozakiewicz (65) – Wypych (60).

Niwa: Kaczmarek – Chorąży, Doluk (86 Artymiuk), Staszczuk, K. Maksymiuk (75 P. Bańkowski), Kukawski (84 Tokarski), J. Bańkowski (70 Mroczkowski), Kozakiewicz, Łukaszuk, P. Maksymiuk, Borysiuk.

Dwernicki: Łukasik – Kamil Kozieł, Sierociuk, Śledź, Kosut, Osiak (72 Kowalczyk), Kozłowski, Ozygała, Wasilewski, Perczyński (46 Ślązak), Wypych.

Najnowsze komentarze

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o