Klub Seniora powstał w Starych Kobiałkach!

Od 29 listopada 2018 r. przy GBP w Starych Kobiałkach działa Klub Seniora. Podczas pierwszego spotkania został wybrany zarząd oraz ustalony kierunek działań klubu. Odbyło się także spotkanie z policjantami z Komisariatu Policji w Stoczku Łukowskim – mł. asp. Januszem Sadło i asp. szt. Andrzejem Ostrowskim – w ramach kampanii „Bezpieczny senior”.
Na zakończenie został wyświetlony film biograficzny o słynnym włoskim świętym i stygmatyku Frencesco Forgione pt. „Ojciec Pio”, który z przyjemnością obejrzeli nie tylko seniorzy. Szczegóły organizacyjne dt. Klubu Seniora na stronie  http://www.biblioteka.stoczeklukowski.pl/index.php

Ostatnie komentarze

  1. Więc uzupełniam historię, bo w twoim streszczeniu a zwłaszcza w wypowiedzi mecenasa tego NIE MA!!! Od razu poprawię swój błąd…

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarze
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów