Kac morderca nie ma serca…[LLU Info]

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 37-latkowi z gminy Stanin, który ukradł markowy alkohol. Wczoraj wszedł do jednego z domów, gdzie włamał się do zamkniętej i zabezpieczonej witryny z alkoholem. Gdy zatrzymali go mundurowi miał jeszcze „niedopitą” jedną butelkę markowej wódki.

   Wczoraj po godzinie 22.00 policjanci ze Stoczka Łukowskiego zostali powiadomieni o kradzieży alkoholu do jakiej doszło w jednym z domów w gminie Stanin. Funkcjonariusze którzy przyjechali pod wskazany adres dowiedzieli się, że właściciel posesji wyszedł na chwilę wieczorem z domu, nie zamykając drzwi na klucz. Gdy powrócił do mieszkania, to zauważył że w jednym z pomieszczeń, uszkodzona – złamana jest rama witryny, w której właściciel przechowywał butelki z markowym alkoholem. Drzwi witryny były zabezpieczone i zamknięte, dlatego „amator” markowych trunków musiał złamać ich ramę i wyjął z nich szybę, by dostać się do wódki. Pokrzywdzony powiedział mundurowym, że skradziono mu kilka butelek markowego alkoholu. Ustalając okoliczności zdarzenia policjanci dowiedzieli się, że miejscowy 36-latek od kilku dni „krążył” pomiędzy domami i szukał chętnych, którzy „postawiliby” mu butelkę wódki.

   Funkcjonariusze domyślili się, że mężczyzna ten wykorzystał okazję i sam poczęstował się luksusowymi trunkami. Jeszcze tej samej nocy policjanci odnaleźli 36-latka. Mundurowi znaleźli jeszcze przy nim „niedopitą” butelkę wódki. Okazało się, że była to jedna z butelek skradzionych z witryny. 36-latek noc spędził w policyjnej celi. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

MJ.

1
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wladek
Gość
Wladek

No tak tu chlopaka posadza na kilka lat a sasin drukuje karty do glosowania i jest ok.ale jak to pisowska mowi zyjemy w kraju prawa az boki bola ze smiechu