Jest nowy inwestor!

Wygląda na to, że serial w postaci pozostałości po nieudanej inwestycji firmy Amis w Jedlance znajdzie swój szczęśliwy finał.

Na dzisiejszej sesji Rady Gminy Wójt Marek Czub poinformował, że z bardzo konkretną ofertą zakupu od syndyka działki i budynków pozostałych po firmie Amis wystąpiła firma Deftrans zajmująca się produkcją mebli łazienkowych.

To bardzo duża i prężnie działająca na rynku marka, która ma w planach zatrudnienie wiele osób z naszego regionu, w tym co szczególnie ważne kobiet. Dodatkowo, zarobki mają być bardzo atrakcyjne.

Inwestorowi bardzo zależy na czasie, chciał sfinalizować transakcję do końca marca, ale ze względów formalnych musi zaczekać do połowy kwietnia.

Miejmy nadzieję, że transakcja zakończy się sukcesem i nie podzieli losu zarówno Amisu jak i firmy Sante, która nosiła się również z zamiarem inwestycji w Jedlance.

Za szczęśliwy finał trzymamy kciuki!

6
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
FELIETONISTA NIEWYGODNYCH FAKTÓW
Gość
FELIETONISTA NIEWYGODNYCH FAKTÓW

Ucz się Marcinku od kolegi z piętra niżej, jak się pracuje dla dobra wyborców.

Inwestor
Gość
Inwestor

A może znasz szczegóły i napiszesz jaką pracę wykonał wójt aby tego inwestora ściągnąć do Jedlanki? Czy tylko tak piszesz z czapy, aby mieć okazję pojechać merowi? Jakieś konkrety poprosimy.

Inwestor
Gość
Inwestor

Po Twoim komentarzu rozumiem, że znasz szczegóły transakcji i wiesz jaką pracę wykonał wójt. Poprosimy podziel się tą wiedzą. Czy tylko tak z czapy piszesz, bo masz okazję na pojazd dla mera?

Inwestor
Gość
Inwestor

Nie rozumiem minusów pod wcześniejszy m wpisem. Nikogo nim nie obraziłem, jedynie chce zaspokoić ciekawość. Różnice w inwestycjach widać na korzyść wójta, ale moje pytanie do Felietonisty dotyczy czego innego. Napisał że wójt wykonał taką dobrą pracę i burmistrz powinien się od niego uczyć. Moje pytanie Felietonisto: o jakich konkretnie działaniach ekstra(oprócz tych podstawowych) wójta masz wiedzę w tym temacie? Tylko tyle.

Heinrich
Użytkownik

Chłopie, samo to przez ile czasu nie możesz przeżyć swojego braku wygranej w wyborach, świadczy, że byłeś złym kandydatem. Nikt nie chce mieć za burmistrza zlepka zgorzkniałych kompleksów, który cierpi na brak zajęcia i gdy nie wygra, to nie ma co ze sobą zrobić i leje żółć. Nie miałeś ani przyzwoitej kampanii, ani przyzwoitego programu. Moje żarty na tym portalu, na rok przed wyborami były 10x bardziej treściwe niż Wasze 3 programy razem wzięte. Nie jestem fanem Marcina, ale do bycia birmistrzem trzeba mieć też wejścia i siłę przebicia. A Ty byłeś noname’m, jak się teraz okazuje nawet nie ukierunkowanego… Czytaj więcej »

www
Gość
www

Już dwóch inwestorów było- było!