Jelcz odchodzi na zasłużoną emeryturę, zastąpi go Renault

Po 37 latach na zasłużoną emeryturę odchodzi ciężki wóz bojowy Ochotniczej Straży Pożarnej w Stoczku Łukowskim.

Dzięki staraniom Burmistrza Stoczka Łukowskiego Marcina Sentkiewicza, na jego miejsce został sprowadzony 16 letni wóz średni z Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie Renault Midium 2003.

Warto podkreślić, że wóz został przekazany nieodpłatnie.

fot. OSP Stoczek Łukowski

47
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr Wilk
Gość
Piotr Wilk

Zdzichu pochwal się jak Ci poszło na zawodach i które miejsce zajeliscie.
Piotr Wilk

Zdzicho
Gość
Zdzicho

Niestety, ale ja nie uczestniczę, to Wy reprezentujecie Stoczek , a tym samym mnie. Według info to w gminnych zajeliście 3 miejsce- NIESAMOWITY SUKCES PANIE NACZELNIKU. Uderz w stół a nozyce sie odezwą. Długo żes się nie odzywał na krytyczne komentarze.

Piotr Wilk
Gość
Piotr Wilk

Jezeli uważasz, że 3 miejsce jest slabe, to powiedz coś o zawodach powiatowych, po za tym w gminie, w której działa nasza jednostka jest jedna OSP i bez wzgledu na Twoją ocene zawsze mamy pierwsze miejsce ale zeby to zrozumiec trzeba byc swiadomym Samorzadu, a jak widac wiedza o lokalnym społeczeństwie jest na poziomie tego co uszczelnialo zbiornik w Jelczu.

Zdzicho
Gość
Zdzicho

śmieszne te Twoje wywody. Potwierdzasz swoim wpisem to o czym pisałem wcześniej. Obecnie czytajacy, którzy chcieli wiedzieć kim jest owa osoba w Straży zapewne juz się domyslają. Działaj tak dalej, staczaj Straż stoczkowską, przecież i tak zawsze będzie najlepsza w GMINIE co byś nie zrobił, bo przecież w jednostce administracyjnej jest jedyna.

Piotr Wilk
Gość
Piotr Wilk

Widze ze anonimowosc po strazakach z sasiedniej gminy zarazila i wewnetrzne struktury, a skoro sie rozprzestrzenia jak swinska grypa to musze podjac drastyczne srodki zeby nie rozprzestrzeniala sie na kolejne organizacje, a metoda na taka chorobe jest utylizacja bo zaszkodzi calemu spoleczenstwu.

Wladek
Gość
Wladek

A to o tym ,,szkodniki,, pisales

Wladek
Gość
Wladek

No masz rację chłopak zawsze miał wysokie aspiracje tylko skrzydeł mu brakowalo…kiedyś jak graliśmy w karciory to zawsze gram głupio mokrego ać Po prostu przerost ambicji nad forme mali ludzie tak maja

James
Gość
James

Orkiestra dęta też niczego sobie. To się chwali.

Wladek
Gość
Wladek

Pogonił ludzie ,,czerwonego,,broniarz?

Szczery ZNP
Gość
Szczery ZNP

Panie Marcinie,a nic Pan nie pisze o przewrocie czerwcowym w ZNP. Ciekawy temat. Jest nowy prezes po zebraniu walnym.

bSiReAgCuZnKkA
Gość
bSiReAgCuZnKkA

po co oni brali tego reno , jelcza wyremontować trzeba.

LAUR
Gość
LAUR

Bo jak to mówią „darmo to i sól słodka”. Nie pomylę się jeśli powiem, że otrzymana renówka może mieć więcej przejechane km. od Jelcza Podobno w Łukowie bardzo często się psuła.
W.M

Pomyliłeś się
Gość
Pomyliłeś się

Oj mylisz się, mylisz, Jelcz też się często psul…

Czeresniak, wieśniak, cham itp.
Gość
Czeresniak, wieśniak, cham itp.

Wstyd, Wstyd i jeszcze raz wstyd. Jednostka z takimi tradycjami, liczbą wyjazdów, niezawodząca, licząca się w powiecie a dostają w nagrodę – I TO DZIĘKI STARANIOM BURMISTRZA! (proszę ten SUKCES oprawić w ramki)- 16 letnią, wysłużoną Renię. Proszę popatrzeć na sprzęt gminnych OSP. Toć to Miasto może marzyć o najgorszym wozie z tych jednostek.
Takie oficjele zjeźdzały do Stoczka, a jedyne co pomogły to uzyskać niechciany samochód z Łukowa.
Jeszcze raz gratuluję NIESAMOWITEGO SUKCESU

Pomoc dla straży
Gość
Pomoc dla straży

Coś w tym jest, zasługują na nowy z pewnością, a nie uzywany, z drugiej strony dobrze, że dostali ten niż mieli by dalej jeździć wysłużonym jelczem, to prawda, wstyd jest i to wielki, miasto o straż powinno dbać, to nie jest instytucja niepotrzebna, wręcz przeciwnie, oni nam wszystkim pomagają, czujemy się bezpieczni więc powinni dostać nowy wóz i sprzęt wysokiej jakości, może zróbmy zrzutke i wesprzyjmy strażaków, pomóżmy im. Stoczek zjednoczmy się, pokażmy, że pomożemy im tak jak oni nam wszystkim pomagaja i zbierzmy pieniądze na straż, na nowy sprzęt.

Jacek..
Gość
Jacek..

Jestem za:-). Zamiast siedzieć i narzekać jak stara despota bierzemy się i pomóżmy.

Zdzicho
Gość
Zdzicho

Patrząc na sposób w jaki samochód ma dostać Stanin (partycypacja w kosztach, a wogóle cena samochodu) to chyba koledzy nie wiedzą o czym piszą. Zebrać to sobie mozna na „waciki” tym bardziej, że mieszkańcy Gminy maja gdzieś jakie są samochody w Stoczku- i tak zawsze Straż ze Stoczka przyjedzie i ugasi, a czym to mają już szeroko w poważaniu. Problem w Straży jest od kilku lat – powód – wyjaśniłem troszeczkę poniżej. Stoczek nie potrzebował zmian w zarządzaniu Miastem, tak samo nie potrzebują w Straży. Ot cała nasza stoczkowska społeczność. Jest beznadzieja i w/g mnie będzie się to pogłębiało- patrząc… Czytaj więcej »

Ewa
Gość
Ewa

Co znowu mieszkancy maja sie składać tak jak bylo ze skladka na armate. Do tej pory tej skladki nie rozliczyli. A z armaty robia prywate

Cham że wsi
Gość
Cham że wsi

A czy to straż zrobiła? Nie, nie wsadzajmy wszystkich do jednego wora