IV Zlot Motocyklowy Armat

zlot armat

18 czerwca 2016 Motoklub Armaty Stoczek Łukowski zorganizował zlot motocyklowy już po raz czwarty Zlot miał na celu przypomnienie postaci kpt. Henryka Nowosielskiego związanego z ziemią stoczkowską. Komendant parku sprzętu motorowego w czasie II wojny światowej. Zasłużony dla ojczyzny odznaczony wieloma odznaczeniami najwyższej rangi państwowej.
Tradycyjnie rozpoczęto salwą ze stoczkowskiej armaty i odśpiewaniem hymnu „Gdy naród do boju”.

Tegoroczny zlot składał się z dwóch części, pierwsza dla motocyklistów i mieszkańców Miasta i Gminy Stoczek Łukowski odbyła się w centrum miasta, druga zaś w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starych Kobiałkach.
W centrum miasta można było zobaczyć pokaz pojazdów zabytkowych: Ford , Goliath, czołg Bren Carrier, prowadzony przez pana Zbigniewa Nowosielskiego. Po wykładzie na temat tych pojazdów, delegacja Motoklubu ARMATY wraz panem Zbigniewem Nowosielskim, czołgiem Bren Carrier udali się na cmentarz parafialny, żeby złożyć wiązankę kwiatów na grobie patrona naszego zlotu.
W tym czasie swoje pierwsze wejście miała dwójka ekstremalna grupu „Ostrego”, która pokazała jak można wykorzystać motocykl w sposób szczególny, inny i ciekawy. Wymaga to wielu godzin treningu żeby osiągnąć perfekcyjne opanowanie niektórych tricków.

Więcej na: http://armaty.stoczeklukowski.pl/wypr.html

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o