Gmina na scenie (wideo)

To już niemal tradycja. W okresie zimowym na scenie teatralnej  można zobaczyć znane z pełnienia funkcji publicznych w Gminie Stoczek Łukowski osoby. Podobnie było i w tym roku, choć słowo było może nie pasuje, bowiem aktorzy zamierzają swoją sztukę pokazać jeszcze dwa razy.

Premiera przedstawienia pt: „Dług Maćka” wzbudziła spore zainteresowanie. Na sali widowiskowej MOK publiczność stawiła się w komplecie aby podziwiać choćby Wójta Marka Czuba w roli Księdza, czy też niezwykle owacyjnie witanego Wiesława Gajowniczka, który wcielił się w rolę zbója przebranego za „atrakcyjną” (choć nieco przy kości) dziewczynę.

Wszyscy aktorzy wypadli świetnie, oto krótki film z występu i przedstawienie wszystkich aktorów na żywo:

Poproszony o komentarz Ksiądz Krzysztof Chaciński powiedział:

Po reakcji publiczności widać, że na takie przedstawienia jest popyt. Ludzie chcą oglądać sceny, z którymi się utożsamiają. Dług Maćka i jego zabawna wersja dotyka zachowań ludzkich, a przez to zmusza do refleksji. Niezwykle cenne jest to, że w przedstawieniu zagrali dorośli ludzie, którzy na codzień nie zajmują aktorstwem. Zagrali jednak tak, że odnieść można było wrażenie, że są profesjonalistami. Ogromne uznanie należy się całej ekipie występującej, grającej na instrumentach, a przede wszystkim p. Iwonie Gastołek, która zajęła się scenariuszem i reżyserią. Owacje na stojące zebranej licznej publiczności są jak najbardziej zasłużone.
Zdjęcia dzięki uprzejmości Adama Urbanka można zobaczyć tutaj.

1
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jacek john
Gość
jacek john

panie Staniszewski w kanałach w stoczku są szczury obok pucisowej