Generalny remont miasta

fot. Biuro Poselskie Sławomira Skwarka Burmistrz Marcin Sentkiewicz pokazuje plan rewitalizacji


W dniu 29 stycznia 2019 roku Zarząd Województwa Lubelskiego Uchwałą nr XVII/311/2019 zatwierdził listę projektów, które spełniły kryteria i uzyskały wymaganą liczbę punktów z wyróżnieniem projektów wybranych do dofinansowania w ramach Osi Priorytetowej 13 Infrastruktura społeczna Działania 13.4 Rewitalizacja obszarów wiejskich Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

Oznacza to nie mniej nie więcej tyle, że pomysł Radnego Janusza Rosy doczekał się szczęśliwego finału. Przygotowany przez poprzedniego Burmistrza Ireneusza Szczepanika będzie realizował Marcin Sentkiewicz.

Projekt zdobył 75 punktów i wylądował na 19 miejscu. Wartość inwestycji to aż 2 106 180,27.

Więcej o inwestycji można przeczytać TUTAJ

30
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wladek
Gość
Wladek

Kolejna osoba w STOCZKU się powiesił i jakoś nikt mu nie pomógł nikogo to nie interesuje????czy z np.mops o tym nic nie wiedział????

emeryt ze stażem
Gość
emeryt ze stażem

A ja się w takim razie pytam!- Po kiego grzyba w takim razie zrobiono ulicę szkolną?

andrzej
Gość
andrzej

Tak na marginesie…na stronie GDDKiA wyczytałem,że 24 lutego ustąpią utrudnienia na ul. Piłsudskiego w związku z awarią kolektora. Myslę,że albo w tym dniu planowany jest koniec świata lub też Stwórca wyśle zastępy Archaniołów budowniczych w tym co najmniej jeden będzie nosił imię BOB….

Mieszkanka
Gość
Mieszkanka

W projekcie rewitalizacji Stoczka fajne jest to, że dostaniemy grubą forsę na „odnowienie” naszego miasteczka. Trochę mniej fajne są szczegółowe warunki i plany pozyskania tej dotacji 🙁

andrzej
Gość
andrzej

Nie chcę być złośliwy ale przyjdzie taki dzień kiedy władze miasta poproszą aby gmina ich wchłonęła za niewielkie stanowiska w urzędzie.Wszyscy psioczyli na Szczepanika łącznie z obecnym burmistrzem,który ciągle był w opozycji i miał związane ręce.teraz kajdanki spadły i wyszło g…. ze studzienek,jeśli myślicie że to jedyny problem to jesteście w błędzie,problemem jest burmistrz którego wybraliście-historia zna takie przypadki.Kiedy nauczyciel był dobrym burmistrzem w mieście? chodzi mi o konkretne kwalifikacje.

Wladek
Gość
Wladek

A no widzisz bo stoczek tak już ma łatwiej komuś nogie podstawić niz pomoc.kiedys napisałem że szczepan8k to trzymał z tymi co mieli władzę a zaczynał od PZPR tylko na PIS się już nie załapał to byl slowny lincz ale byl cwany nic nie robil kasa leciala ale i nie misl chorych pomyslow jak wycinanie tych drzew a,,młody,, krzyczał głośno a gdy wskoczył na stołek zapomniał o obietnicach jakie mówił i pisał juz nikogo nie zwalnia a i pomyslow na lepsze jutro dla stoczka brak no i tak dni leca…