Firma Sante zainwestuje w Gminie Stoczek?

Bardzo interesującą informację na ostatniej sesji Rady Gminy Stoczek Łukowski przekazał Wójt Marek Czub. Otóż, syndyk masy upadłościowej po firmie Amis w Jedlance, otrzymał ofertę kupna upadłej firmy. Wpłynęła ona od znanej firmy z Warszawy Sante.

Syndyk i wierzyciele wyrazili zgodę na sprzedaż majątku w Jedlance za kwotę 13 milionów złotych. Transakcja ma być przeprowadzona w ciągu dwóch miesięcy.

Jeśli wszystko przebiegnie zgodnie z planem, to na terenie gminy pojawią się z pewnością nowe miejsca pracy, a także szansa dla producentów rolnych.

Z takiego obrotu spraw zadowolony jest Wójt, który powiedział, że po sprzedaży syndyk zapłaci gminie zaległe 800 tysięcy złotych.

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Misja firmy zawarta jest w jej nazwie –  francuskie słowo Santé oznacza ‘zdrowie’. Jest nią szczególna dbałość o dostarczanie konsumentom żywności mającej najbardziej korzystny wpływ na zdrowie.

Do niedawna uważano, że jakość żywności wyznaczają zmagazynowane w niej witaminy, składniki mineralne i zgromadzona energia, czyli kalorie. Najnowsze odkrycia naukowe wskazują na istnienie energii świetlnej w postaci biofotonów zmagazynowanych w pożywieniu, co również może wpływać na jego jakość. Im wyższy stopień synchronizacji biofotonów w pokarmie, tym wyższa jego jakość. Światło przyswajane wraz z pożywieniem sprawia, że we wszystkich komórkach ciała zachodzą miliardy procesów biochemicznych we właściwym czasie i miejscu – biofotony są odpowiedzialne za to, by wszystkie te procesy przebiegały prawidłowo!

Najnowsze komentarze

8
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dyskutant
Gość
Dyskutant
Ewa
Gość
Ewa

Zle traktowanie pracowników i mobbing jest rowniez w Stoczku i nikt o tym nie pisze. Moze trzeba zacząć.

obserwator
Gość
obserwator

Będzie praca. To dobrze. A gdyby jeszcze była płaca za tę pracę…

andrzej
Gość
andrzej

Był Amis,był flesz teraz pora na Sante czyli wydoją środki unijne i upadną.Obym się mylił…

Paweł
Gość
Paweł

Chyba nie znasz Sante

andrzej
Gość
andrzej

Fakt,nie znam Sante ale umiem poruszać się w internecie,Tobie też radzę poczytać.

Rafał
Gość
Rafał

Oby tylko nie traktowali pracowników jak piszą internety…
https://www.wykop.pl/link/4908837

...
Gość
...

Światło zawarte w pożywieniu? No nieźle ktoś popłynął 🙂 no nic, ważne że w gminie pojawią się nowe miejsca pracy