Ferie w Stoczku

Radosne animacje integracyjne, karnawałowy bal kostiumowy, wycieczki na lodowisko i basen oraz do kina, eko-warsztaty o ptakach, owadach i nietoperzach prowadzone przez leśniczkę z Nadleśnictwa Łuków, eko-spacer z zimowym grillem w siedzibie motocyklistów, zabawy interdyscyplinarne przybliżające życie i działalność Aleksandra Świętochowskiego, który jest w Stoczku patronem roku 2019, codzienny słodki poczęstunek  – to tylko niektóre z atrakcji, które miały miejsce się w ramach tegorocznych „Ferii w Stoczku” odbywających się w murach Miejskiego Ośrodka Kultury w dniach 11 – 22 lutego 2019 roku.

W dwutygodniowym cyklu bezpłatnych zajęć uczestniczyło ponad 50 dzieci, a w jego organizację włączyło się wiele stoczkowskich instytucji i stowarzyszeń: Burmistrz  i Rada Miasta, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, STS AVES, Club Weteranów Szos, Zespół Oświatowy oraz Miejski Ośrodek Kultury i Miejska Biblioteka Publiczna.

Wszystkie dziecięce uśmiechy zebrane podczas zajęć – organizatorzy przesyłają do wolontariuszy, sponsorów  i innych sojuszników, którzy pomagali w organizacji „Ferii w Stoczku”.

źródło: stoczek-lukowski.pl

3
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Waldi
Gość
Waldi

Mam takie pytanie: W jakim celu w organizację Ferii w Stoczku zaangażowała się Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych? Alkohol podczas organizacji Ferii w mieście był problemem, czy może jego brak? A jak już jesteśmy przy pytaniach odnośnie rozwiązywania problemów alkoholowych – czy za malowanie pomieszczeń Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. W. Witosa 3 w Stoczku Łukowskim przez pracownika jednostki budżetowej podległej Urzędowi Miasta czyli Miejskiemu Zakładowi Gospodarki Komunalnej w godzinach pracy w jednostce została Spółdzielni wystawiona faktura i na jaka kwotę, a co ważniejsze czy została ta faktura przez spółdzielnię opłacona. Rozumiem, ze w budynkach mieszkalnych tej spółdzielni mieszkają mieszkańcy Miasta,… Czytaj więcej »

Samorządowy Stoczkowski Politolog
Gość
Samorządowy Stoczkowski Politolog

Waldi jeżeli owy pracownik ma nic nie robic w tym czasie to jest jakiś sens takiego wykorzystania jego . ja jestem za tym , ale tez warunek- i o tym piszesz- ze jeśli pomaga się spółdzielni to i taką sama pomoc powinno się umozliwić innym mieszkańcom, podmiotom itp. np. problem z bieznią na stadionie szkolnym – to niech marcinek „skieruje” tego pracownika na 2 dni i opierd…… bięznię do niepoznania. Odniosę sie jeszcze do ferii- czytając tę wiadomość mam uczucie, że tylko pozazdrościć pozostałym dzieciom w Polsce tak „obfitego” programu zajęć i to ZA DARMO. Szkoda tylko, że jest to… Czytaj więcej »

Lola
Gość
Lola

A co wg Pana jest ukolorowane ?