Ewa Mokicka nowym Dyrektorem Zespołu Szkół

ewa mokicka

Zakończył się konkurs na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół w Stoczku Łukowskim. Nowym Dyrektorem została dotychczasowa pełniąca obowiązki Pani Ewa Mokicka.

Nowa Pani Dyrektor powiedziała nam, że wierzy, że szkołę można uratować. W swojej pracy będzie się starała zmienić wizerunek szkoły, na taki, który spowoduje, że nie będzie kłopotu z naborem.

Na stanowisko była tylko jedna kandydatura.

 

4
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Stoczkowianka
Gość
Stoczkowianka

Gratuluję i życzę powodzenia wytrwałości sukcesów

Z daleka
Gość
Z daleka

Trzymam kciuki.

Absolwenci
Gość
Absolwenci

Nowej pani dyrektor gratuluję i życzę powodzenia. W Stoczku i okolicy jest wiele osób, którym zależy na tym, żeby ta szkoła z tradycjami obroniła się w trudnych czasach – trzeba tylko mówić głośno, jak możemy pomóc!

Absolwentka
Gość
Absolwentka

Mocno trzymam kciuki za Panią Mokicką! W końcu szkoła jest oddana w odpowiednie ręce! Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i nasza stoczkowska szkoła zatętni życiem i uczniowie chętnie będą wybierać szkołę w Stoczku a nie w Łukowie czy w Siedlcach. Powodzenia! 🙂