Długa i kręta może okazać się droga do Rudnika

Droga przez pokrzywnicę

Od początku roku trwają prace nad oddaniem do użytku nowego fragmentu drogi powiatowej od Wólki Pozańskiej do Rudnika. Wiosną wycięto las, podbudowano i wytyczono. Na tym prac w tym roku zakończono.

Gorącym orędownikiem budowy krótkiego, ale bardzo ważnego, odcinka drogi jest Radny Powiatu Pan Andrzej Wisiński.

Wszystko wskazuje, że w przyszłym roku droga zostanie ukończona, bowiem i Gmina Stoczek Łukowski i Starostwo dogadali się co do finansowania inwestycji.

Jednak co dla większości wydaje się logiczne, to może to wszystkich nie dotyczyć.

Przeciw budowie drogi mocno protestują niektórzy mieszkańcy Wólki Poznańskiej, bowiem planowana budowa drogi może spowodować zwiększenie ruchu samochodów. Szczególnie mocno akcentują swoje zdanie mieszkańcy Warszawy, którzy korzystają z dobrodziejstw wypoczynkowych Wólki Poznańskiej. Zapowiadają protesty, a nawet pozwy sądowe…

 

Najnowsze komentarze

2
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kostek
Gość
kostek

Komu tam potrzebny skrót do Warszawy?

Ja124
Gość
Ja124

A ktoś pomyślał o mieszkańcach Rudnik?? bo Wólka ma blisko do stoczka np na autobus czy do sklepu. A mieszkańcy Rudnika muszą jechać rowerem albo piechotą iść o godz 3 nad ranem. Myślcie tez o innych a nie tylko o sobie. Pozdrawiam