Sześćdziesiąt lat ze sobą…

4 kwietnia 2016 r. Państwo Marianna i Walerian Misiorowie z Toczysk obchodzili  60 rocznicę ślubu – „Diamentowe Gody”.  Z tej okazji 8 kwietnia w Urzędzie Gminy Stoczek Łukowski Szanownych Jubilatów miał zaszczyt gościć wójt gminy – Marek Czub. Podczas sympatycznego spotkania przy kawie i ciastku Państwo Marianna i Walerian Misiorowie z okazji tak  wyjątkowego jubileuszu otrzymali   najserdeczniejsze  gratulacje i życzenia, a także  pamiątkę  z herbem  gminy , list gratulacyjny  oraz słodki upominek.

Państwo Misiorowie wychowali troje dzieci: córkę i dwóch synów. Doczekali się też pięcioro wnucząt.  Oboje Jubilaci cieszą się dobrym zdrowiem i  pogodą ducha. Według Państwa Misiorów receptą na długie i udane pożycie małżeńskie jest przede wszystkim miłość, szacunek  i wzajemne wspieranie się w trudnych chwilach.

Więcej zdjęć i informacji.

gody

31 marca 2016r. Państwo Zofia i Józef Rosowie z Kienkówki obchodzili  60 rocznicę ślubu – „Diamentowe Gody”.  Z tej okazji 8 kwietnia w Urzędzie Gminy Stoczek Łukowski Szanownych Jubilatów miał zaszczyt gościć wójt gminy – Marek Czub. Podczas sympatycznego spotkania przy kawie i ciastku Państwo Zofia i Józef Rosowie z okazji tak  wyjątkowego jubileuszu otrzymali   najserdeczniejsze  gratulacje i życzenia, a także  pamiątkę  z herbem  gminy, list gratulacyjny  oraz słodki upominek.

Państwo Zofia i Józef Rosowie urodzili się w Kienkówce. Przez całe swoje życie tu mieszkali i pracowali,  utrzymując się z pracy na roli. Pani Zofia dodatkowo zajmowała się robieniem swetrów na drutach i szydełkowaniem. Państwo Rosowie wychowali dwoje dzieci: córkę i syna. Doczekali się też pięcioro wnucząt i trzech prawnuczek.  Oboje Jubilaci cieszą się dobrym zdrowiem i  pogodą ducha. Według Jubilatów receptą na długie i udane pożycie małżeńskie jest przede wszystkim miłość, szacunek  i wzajemne wspieranie się w trudnych chwilach, a także dobry humor i dystans do samego siebie.

Więcej informacji i zdjęć.

/źródło: stoczeklukowski.pl/

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o