Diamentowe gody

diamentowoe

Państwo Alina i Jan Stosiowie z Wólki Różańskiej 5 maja 2018 roku obchodzili 60 rocznicę ślubu – „Diamentowe Gody”. Z tej okazji Szanownych Jubilatów odwiedzili Sekretarz Gminy – Pan Tomasz Kruk oraz Z-ca Kierownika USC – Pani Agnieszka Więckowska. Podczas sympatycznego spotkania Jubilaci wraz z najserdeczniejszymi życzeniami, otrzymali pamiątkę z herbem gminy, list gratulacyjny od Wójta Gminy i Przewodniczącego Rady Gminy oraz słodki upominek. W miłej atmosferze Małżonkowie wspominali swoje dotychczasowe życie, opowiadając o latach młodości, o dzieciach, wnukach, prawnukach, o pracy zawodowej i o tym jak spędzają czas na emeryturze.

Pan Jan urodził się w Wólce Różańskiej a Pani Alina w Soćkach. Przez całe swoje życie mieszkali i pracowali w Wólce Różańskiej prowadząc niewielkie gospodarstwo rolne. Dodatkowo Pani Alina pracowała w szkole w Stoczku Łukowskim jako woźna, a Pan Jan pracował w betoniarni w Stoczku Łukowskim i jako palacz CO w Warszawie. Państwo Stosiowie wychowali trzech synów. Doczekali się pięcioro wnucząt i dwoje prawnucząt. Państwo Alina i Jan cieszą się dobrym zdrowiem i pogodą ducha. Jubilaci zgonie twierdzą, że receptą na długie i udane pożycie małżeńskie jest przede wszystkim miłość, szacunek  i wzajemne wspieranie się w trudnych chwilach, a także dobry humor i dystans do samego siebie.

Dostojnym Jubilatom jeszcze raz gratulujemy i życzymy wielu długich, lat życia w zdrowiu i miłości. Wszystkiego najlepszego!

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o