Czas plebiscytów

plebiscyt

Początek roku to czas plebiscytów. Na lokalnym rynku aż roi się od różnych głosowań w różnych kategoriach i na różne sposoby. Udział w nich biorą również osoby związane z naszym regionem.

Największy plebiscyt to głosowanie na Kryształowe Magnesy. Kolejna edycja plebiscytu firmowanego przez Telewizję Magnes, której zwieńczeniem jest uroczysta gala.

W plebiscycie redakcji sport.lukow.pl można wybrać najlepszych sportowców i trenerów. Wśród nominowanych nie mogło zabraknąć reprezentacji GKS Armaty z Ryszardem Wałachowskim na czele. Aby zapoznać się ze szczegółami kliknij =======> TUTAJ

We Wspólnocie Łukowskiej również mamy plebiscyt, i również mamy kandydatów z regionu. Zachęcamy do zakupu lokalnej prasy i wzięcia udziału w głosowaniu.

 

 

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o