Co proponują kandydaci na Burmistrza Stoczka Łukowskiego? Sprawdź!

Kandydaci na Burmistrza Stoczek Łukowski powoli odkrywają swoje karty, i przedstawiają swoje plany dotyczące przyszłości miasta. Na ile są to plany realne, na ile tylko „kiełbasa wyborcza” , każdy może ocenić sam.

 

Propozycje Artura Piskorza

Propozycja Andrzeja Kota

28
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zuza
Gość
Zuza

Zamiast się skupić na kilku najważniejszych punktach i je zrealizować to dostaliśmy nudne referaty. Prawie zasnęłam przy czytaniu ich jedno po drugim.

Karol
Gość
Karol

A co z ulicą Dworcowa…

Zazi
Gość
Zazi

No to teraz utwierdziłem się w przekonaniu, że oddam głos nieważny, do czego zachęcam również innych. Żaden z kandydatów nie przedstawił konkretnego pomysłu, który mógłby uratować Stoczek przed dalszym „zwijaniem się”. Festiwal populizmu i pustych sloganów. Lepsze programy napisałabym na kolanie, w przerwie na obiad. Duża liczba głosów nieważnych, mogłaby pokazać jak wielu mieszkańców nie zgadza się na bycie traktowanym jak uchwyt do długopisu co 4 lata.

Mistrz
Gość
Mistrz

pamiętaj że głos nie ważny skutkuje oddaniem głosu na 1 na liście .Więc popierasz swego kandydata !!!!!

Zazi
Gość
Zazi

Głos nieważny skutkuje oddaniem głosu nieważnego. Zaznacza się wszystkich kandydatów i jest głos nieważny. Można jeszcze coś dopisać lub narysować. Np.: w USA jest wspanialy, demokratyczny zwyczaj, że można dopisać swojego kandydata, którego nie ma na liście. W taki sposób kilka osób dostało się do rad stanowych 🙂

mieszkaniec stoczka
Gość
mieszkaniec stoczka

głos nie ważny to idzie jako oddanie po prostu głosu na pierwszego na liście.Widze że chyba nie znacie się na liczeniu głosów.
Proszę nie oddawanie pustych kary to jest tak jak byście sami pozwolili i przyczynili się do wyboru PISU

stonka vs oprysk
Gość
stonka vs oprysk

super partia!!!!!

POGROMCA
Gość
POGROMCA

Ja ich podziwiam to odważni ludzie. Z pustego nawet Salomon nie naleje,