„Chudkobus”, plakaty, spotkania czyli barwy kampanii wyborczej

Pisaliśmy już o banerach Pani Bancerz, wywiadów udzielili Panowie Skwarek i Świętochowski. Nie możemy jednak zapominać o innych kandydatach.

Obecny Poseł Krzysztof Głuchowski postawił na kontakt bezpośredni, organizuje spotkania z mieszkańcami. Ostatnio takie odbyło się w Jedlance. Poseł przekonywał, że warto na niego i na PiS głosować.

Na ulicach Stoczka pojawił się ciekawy pojazd, niektórzy już go okrzyknęli „Chudkobusem”, jednak jak nazwać taki pojazd?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Jedziemy do Łukowa!

Jedziemy do Łukowa! bo przecież Łuków też #nachudka ! Udostępniamy!!!

Posted by Na Chudka on 17 październik 2015

25
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
wiesiek
Gość
wiesiek

Nic podczas tej kampanii nie denerwowało mnie tak jak „proszenie o głosy” tych którzy już zasiadali w parlamencie. Po co proszenie? wystarczy na plakacie napisać dokonania kandydata i głosy się sypią… gorzej jak ten kandydat nie zrobił nic poza załatwieniem fajnych posadek kilku swoim znajomym…

Bogdan
Gość
Bogdan

….

Bogdan
Gość
Bogdan

Zazi prosze nie komentuj juz nic. Twoja inteligencja jest równa inteligencji gotowanego ziemniaka. Nie udzielaj się nigdzie a wszyscy będą Ci wdzięczni.

zazi
Gość
zazi

Gotowany ziemniak ma wiele funkcji, można nim np rzucić 😉 Z kolei anonimowe-chłopki mają jedną funkcje: onanizacji nad bezosobowymi wpisami które wstawiają. Internet to wspaniała rzecz! 😉

Głosy Stoczka
Gość
Głosy Stoczka

Janek. Jaki to wstyd, że Chudek zbierze 50 głosów? Ma odwagę i tyle. Szkoda że ma w głowie poglądy PiSiorów. Ogólnie dobry człowiek. To po pierwsze. Po drugie. Zazi-a co Ty zrobiłeś dla tego miasta? Co Ty sobą reprezentujesz? Praca poza miastem. Tacy nie powinni wogóle się udzielać. Naogloądacie się na miasta z ogromnym budżetem i porównujecie to do małego Stoczka Łukowskiego. Trochę rozwagi. Na armatę już zbierają, a pomnik bitwy poza miastem. Jaki to ma sens. Może i Ty masz podobny szaleńczy pomysł? Może by tak czołg? lub inny pojazd militarny? Ręce opadają jak człowiek na to patrzy. W… Czytaj więcej »

zazi
Gość
zazi

1. Chyba nic dobrego nie zrobiłem 😉
2. Reprezentuje siebie 😉
3. No tak lepiej być bezrobotnym u siebie niż pracować poza miastem 😉
4. W demokracji każdy może się udzielać 😉
5. Trzeba się porównywać z najlepszymi żeby wiedzieć do czego dążyć 😉
6. Rozwaga to moje drugie imię 😉
7. Ja zbieram na odsłuchy do studia, jak chcesz się dorzucić to spoko 😉
8. Jakbym miał jeden taki czołg to sam bym sobie wybory wygrał 😉

andrzej
Gość
andrzej

Jak to Zazi nic nie zrobił? Udziela się w IKS-ie, grał w stoczkowskiej grupie teatralnej (np. w „Dziadach”), wielokrotnie udzielał się społecznie w różnych inicjatywach (np. zbiórki pieniędzy na cele charytatywne). Ja, chociaż osobiście Go nie znam – to jednak kojarzę twarz tego młodego człowieka. A co społecznie zrobił pan Chudek – który, jak piszesz, jest dobrym człowiekiem (w co nie wątpię)?

szept Stoczka
Gość
szept Stoczka

Głosy Stoczka a co Ty zrobiłeś dla miasta? niestety Twój nick wiele mówi i pokazuje nasz charakter…. malkontentów, którzy zawsze mają lepszy pomysł na miasto i nigdy tyle motywacji i energii by coś zrobić poza krytyką. Pozdrowienia dla Zaziego…… nie ważne, czy wszystkie pomysły mi się podobają czy nie, ważne, że chcecie działać, a od 1000 potrzeb w mieście jest Burmistrz i ten śmieszny urząd. Tam głosie zagrzmij….

ciekawy
Gość
ciekawy

W dzisiejszych czasach trzeba się liczyć że takie komentarze mogą się pojawić jak się ,,tam” idzie. Gdzie można poczytać o programach kandydatów? Co dotychczas zrobili? Plakaty, busy ładnie wyglądają ale co idzie za obrazkiem? Jakieś doświadczenie? Kupuje się oczami ale bez przesady…trzeba coś sobą reprezentować…

zazi
Gość
zazi

liczba świadomych wyborców to jakieś 10% ogółu głosujących (5% uprawnionych), reszta płynie z nurtem wyznaczanym przez media oraz plakaty i busy 😉
Wyborcy są tak nieświadomi że jestem pewien że w okręgu Lublin mandat uzyska Karpiński z peło który powiedział „Ch*j z tą polską wschodnią”