„Były nerwy i to jakie!”

matury

Początek maja, a więc nie ma się co dziwić, że zakwitły również kasztany. To nieomylny znak, że na naukę za późno. Wiedzą również o tym tegoroczni maturzyści.

W naszym Zespole Szkół w Stoczku Łukowskim, uczniowie podobnie jak w całym kraju przystąpili do pierwszego etapu maturalnego, czyli pisemnego egzaminu z języka polskiego.

Jedną z uczennic piszących w tym roku swój egzamin dojrzałości jest Katarzyna Janczak uczennica stoczkowskiego Liceum Ogólnokształcącego. Zapytaliśmy ją o przebieg egzaminu:

Jak tam po maturze? Pytania były trudne? Jak poszło ? 
Nawet dobrze, nie były jakieś trudne, ale i tak rozprawka najgorsza.
Pytania były trudne? Jak poszło ?
Myślę że w porządku ale okaże się wszytko przy wynikach.
Była trema i nerwy? I jakie są kolejne etapy matury? Można było ściągać ? 
Były nerwy i to jakie! W następnym tygodniu pisze matematykę, angielski, biologie i wos i dalej to tylko ustne. Nie było potrzeby ściągania. Fajny pan nas pilnował, ale o ściąganiu mowy nie było.
katarzyna Janczak
Katarzyna Janczak

fot. fb Zespół Szkół

2
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Przypalony Prodziż
Gość
Przypalony Prodziż

a i ten z głównego zdjecia po lewej w czerwonej muszce tez stał w kolejce do proktologa przede mną. hemoroidy na bank

Przypalony Prodziż
Gość
Przypalony Prodziż

Też kiesys pisałem mature. Z polskiego, 6 razy i niestety to troche za mało żeby zaliczyć. od siedzenia na tych drewanianych szkolnych krzesełkach dostałem hemoroidów.