Bliska rodzina Starosty dealuje narkotyki?

zdjęcie: tv magnes

Jak poinformowała Telewizja Magnes, siostrzenica Starosty Łukowskiego Janusza Kozioła została zatrzymana i aresztowana na trzy miesiące. Wszystko to z powodu podejrzenia sprzedawania środków odurzających, czyli po prostu  narkotyków.

Podejrzana Dorota P.,  2 kwietnia została zatrzymana na ulicy  Wojska Polskiego w Łukowie, chwilę potem jak przekazała „środki odurzające” 38 letniemu mieszkańcowi Gminy Radzyń. Dorota P., przyznała się do zarzucanych jej czynów. Ztrzymana  pracowała w szkole podległej swojemu stryjowi-  w łukowskim „Rolniku”.

Jak sugeruje TV Magnes, nasz Radny Powiatowy będący w koalicji Andrzej Wisiński i Karol Ciołek, „bardziej przejęli się tym, że medialne doniesienia zaszkodzą naborowi uczniów do placówki, niż kwestią, że pracownik szkoły jest umoczony w obrót narkotykami.

 

Najnowsze komentarze

2
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ŁucoFlanco
Gość
ŁucoFlanco

Serwis wykracza poza dorzecze zacnej rzeki Świder. Może NadKrzną.pl 😉