Bezpłatne warsztaty jeszcze dziś!

latarnia

O CO CHODZI?
Martwicie się, że Wasze dzieci Was nie słuchają? Zmagacie się wyrzutami sumienia, gdy przeforsujecie swoje racje? Zastanawiacie się, jaki wpływ na ich zdrowie psychiczne mają ciągłe konflikty w Waszej rodzinie? Zastanawiacie się, jak skutecznie stawiać granice? Na te i inne pytanie odpowiem w trakcie naszego spotkania.

Na seminarium inspirującym Familylab wyjaśnię, jak budować swój autorytet w rodzinie, jak brać odpowiedzialność za swoje decyzje, jak wyważyć potrzeby wspólne i indywidualne. Ale przede wszystkim zaproszę Was do świata dzieci, bo to od nich możemy się wiele nauczyć i dzięki nim możemy się stać lepszymi przywódcami.

Seminarium inspirujące to forma zbliżona do wykładu. Celem jest przekazanie inspiracji – zatem na pewno nie sprzedam Wam gotowych narzędzi czy metod. Będę chciał podzielić się z Wami moją osobistą interpretacją treści propagowanych przez Jespera Juula oraz opowiedzieć Wam trochę o tym, jak może wyglądać praktyka. Będzie też czas na zadawanie pytań i krótką dyskusję.

Uwaga – grozi Wam refleksją nad tym, kim jesteście i czego tak naprawdę chcecie 😉

DLA KOGO?
Oferta jest skierowana do rodziców, nauczycieli, opiekunów oraz wszystkich tych, którym zależy na budowaniu bliskiej relacji z dzieckiem i rozwijaniu w nim poczucia własnej wartości.

WASZA INWESTYCJA?
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Seminarium jest finansowane przez firmę Magovox Sp. z o.o.

KIM JESTEM?
Nazywam się Krzysztof Rutkowski. Jestem tatą ciągle pytającej Róży i bezustannie przemieszczającego się Ksawerego. Codziennie czerpię od nich inspiracje, by być dla nich partnerem i pielęgnować to dziecko w sobie.

Jako trener Familylab prowadzę a seminaria inspirujące, bo chcę zmieniać świat. Wyobrażam sobie, jak by to było, gdyby dzieci wyrastały na ludzi o silnym poczuciu własnej wartości…

Uczę się psychoterapii w nurcie Gestalt.

Informacje o Familylab i jego założycielu: http://www.family-lab.pl/

ZGŁOSZENIA – „kto pierwszy, ten lepszy”
Krzysztof Rutkowski
Tel: 664 44 98 58 – wystarczy SMS
Mail: krzysio.rutkowski@gmail.com

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o