Będą płatne parkingi?

parkometr

Odkąd teren wokół  skweru miejskiego jest zagospodarowany (zrobione są zatoczki parkingowe), można usłyszeć w drugim obiegu informacji, że warto rozważyć, aby te parkingi były płatne.

Co było tylko pustym tekstem, na ostatniej sesji zgłosiła jako realny projekt Radna Danuta Żebrowska.

Oto ta wypowiedź:

Na sesji przez chwilę trwała ożywiona dyskusja, jak miałby wyglądać pobór opłat.  Burmistrz Miasta Ireneusz Szczepanik stwierdził, że pomysł ten już był rozważany, ale są poważne wątpliwości czy kwota z poboru opłat byłaby wystarczająca do opłacenia obsługi.

Radny Marcin Sentkiewicz stwierdził, że zatrudnienie osoby do obsługi rzeczywiście może się nie kalkulować. Dodał jednak, że warto rozważyć ustawienie parkometrów… Na koniec wszyscy zgodzili się, że do tematu warto wrócić.

Tak więc, parkujących na Placu Tadeusz Kościuszki już wkrótce może spotkać nieprzyjemna zmiana…

Czy Twoim zdaniem pomysł parkingów na Placu Tadeusza Kościuszki to dobry pomysł?

[wpdevart_poll id=”29″ theme=”0″]

Ostatnie komentarze

  1. Więc uzupełniam historię, bo w twoim streszczeniu a zwłaszcza w wypowiedzi mecenasa tego NIE MA!!! Od razu poprawię swój błąd…

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 Komentarze
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Anonimowy
Anonimowy
9 lata temu

płatny parking w TAKIM WIELKIM mieście, żałosny pomysł.
W Stoczku jest tyle uliczek, gdzie można zaparkować, że parking będzie pusty

pedal cie sprzedal
pedal cie sprzedal
9 lata temu

ile będzie zwracała się ta inwestycja 😀

logik
logik
9 lata temu

Dlaczego w Stoczku nie ma płatnych parkingów w centrum? Bo nie ma centrum 🙂 #zelaznalogika

Mariusz
Mariusz
9 lata temu

Ciekawe czy pod ,,urzędem miasta” też będzie płatny jak radni przyjadą na sesje 😀
Nie dość że ludzie nie maja przacy to jeszcze parking płatny trzeba zrobić.Pewnie brakuje na premie !