Barometr wyborczy- zobacz jak będą głosować

burmistrzIreneusz Szczepanik – Burmistrz Miasta Stoczek Łukowski Jestem zwolennikiem stabilizacji i spokojnych rządów. Ostateczną decyzję podejmę w dniu głosowania, ale nie ukrywam, że jestem członkiem Platformy Obywatelskiej.

 

Marek Czub- Wójt Gminy Stoczek Łukowski. Będę głosował na Leszka Świętochowskiego, chyba tylko on wskazuje na to, że od posła oczekuje się głównie tworzenia dobrego prawa. Leszek Świętochowski to doświadczony parlamentarzysta, dlatego to najlepszy kandydat.

 

Hanna Stosio
Hanna Stosio

Hanna Stosio- Prezes Towarzystwa Przyjaciół Stoczka. Na pewno będę głosowała na Daniela Chudka, dlatego, że jest chyba pierwszym i  jedynym kandydatem ze Stoczka, który startuje w tak ważnych wyborach. Bardzo źle to by wyglądało, bo zaufało mu poważne środowisko a my jak byśmy na niego nie głosowali to źle by to o nas świadczyło. Dodatkowo uważam, że prowadzi najlepszą kampanię w Polsce.

 

Marcin Sentkiewicz- Radny Miasta Stoczek Łukowski. Będę głosował na Daniela Chudka bo jest jedyny którego znam, i tylko on może pomóc miastu i gminie po tych wyborach.

 

Adam BieniekAdam Bieniek– będę głosował na Krzysztofa Głuchowskiego jest obecnie Posłem, trzy razy w sejmiku a także był Senatorem. To chyba wystarczający powód.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAŁukasz Szczepańczyk Prezes IKS Stoczek– W swoich wyborach zawsze kieruje sie wartościami patriotyzmu lokalnego. Niektórzy mówią, że bliższa ciału koszula. Ja uważam, że nasz region potrzebuje silnego reprezentanta, który będzie miał przełożenie na rozwój inwestycji w Stoczku. Na kogo będę głosował? Na kandydata ze Stoczka Łukowskiego.

 

Piotr Sitkiewicz– Mam duży dylemat bo nie lubię PiS a chciałbym zagłosować na Daniela Chudka i chyba tak zrobię. Jeśli nie to oddam głos na Kukiza albo Korwina.

 

Ryszard Wałachowski- Trener sekcji zapasów GKS Armaty– zagłosują na Władysława Świętochowskiego , nie dlatego że kocham Lewicę , tylko dlatego że znam go od 30 lat i współpracuje z nim w sporcie , wcześniej jako jego zawodnik potem jako trenerzy , a i teraz przy organizacji zawodów

 

Grzegorz Zasuwik członek Zarządu IKS– No więc KORWiN bo: identyfikuje się z ich poglądami gospodarczym, ustrojowymi i częściowo społecznymi. Gospodarcze to likwidacja podatku dochodowego ponieważ człowiek który pracuje jest karany podatkiem, a człowiek który całe życie nic nie robi albo celowo pracuje na czarno otrzymuje zasiłek. W obecnym prawodawstwie nie ma możliwości na udowodnienie tego kłamstwa, a pomoc społeczna utrwala patologie. Dzieci z rodzin które korzystają z pomocy społecznej, są uczone aby od początku też z niej korzystać. Sprawy ustroju wewnętrznego to m.in wzmocnienie władzy prezydenta, zmniejszenie liczby posłów a także wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych. W kwestiach społecznych kluczowa dla mnie jest sprawa „nielegalnych imigrantów”, partie takie jak KORWiN czy Ruch Narodowy jako jedyne otwarcie przeciwstawiają się pomysłowi przyjmowania do Polski jakichkolwiek imigrantów. Media mogą robić nam papkę z mózgu ale wmawianie że to same kobiety i dzieci podczas gdy an ekranie ukazuje się nam korowód młodych mężczyzn jest po prostu żałosne. W ogóle media w Polsce bardzo mocno wpływają na wynik wyborów grając na ludzkich emocjach, dlatego nieliczni wierzą w likwidację podatku dochodowego a przecież Węgry właśnie to robią. Będą konieczne cięcia w sferze budżetowej ale ja jestem w stanie nawet podkopać własny stołek niż żyć w kraju w którym od 26 lat rządzą eks-komuniści oraz socjaliści, żyjący z pracy przeciętnego polaka. Będę głosował na Michała Rozpędowskiego albo Krzysztofa Kozioła.

 

 

Bogdan Gołęgowski były Burmistrz Stoczka Łukowskiego. Ja zagłosuję w tych wyborach na Prawo i Sprawiedliwość, uważam, że obecna ekipa powinna nieco odpocząć od władzy. Natomiast patriotyzm lokalny powinien nam podpowiedzieć na kogo należy oddać głos….

 

 

 

 

 

 

Zachęcamy w komentarzach do wpisywania swoich faworytów z uzasadnieniem dlaczego, a nie dlaczego nie.

Najnowsze komentarze

9
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ciemnoludek
Gość
ciemnoludek

Andrzeju, PiS lub Korwin? Przecież to zupełnie różne bajki.
Ci pierwsi to zwolennicy państwa w gospodarce, przeciwnicy prywatyzacji, obiecują rozdawanie pieniędzy podatników każdemu, kto zechce w to uwierzyć. Ci drudzy chcą wszystko sprywatyzować, rolę państwa ograniczyć niemal do zera, włącznie z likwidacją państwowego systemu emerytalnego.
Tego nie da się pogodzić – tak to widzę. Chyba będziesz musiał się zdecydować, co bardziej ci odpowiada.

andrzej
Gość
andrzej

Ciemnoludku, czy nie warto pomyśleć nad zmianą nicka…?

andrzej
Gość
andrzej

To już teraz wiem kim jest ten osławiony „Zazi”…. pozdrawiam! A ja głosuję w wyborach na PiS lub na Korwina, gdyż mam poglądy Bogo-Ojczyźniane i uważam, że gnać komuchów trzeba – raz na zawsze i tych czerwonych z lewicy i tych farbowanych (a ci są szczególnie obłudni) z PO lub PSL-u. Pozdrawiam Redakcję i jeszcze raz „Precz z komuną!”

zazi
Gość
zazi

Również pozdrawiam, choć poglądy mam Ojczyźniano-Ojczyźniane 😉

andrzej
Gość
andrzej

Wiadomo – jak się w „Dziadach” grało upiora, to z Panem Bogiem na bakier… Ale szacunek dla Ciebie – dużo działasz, społecznie tez się udzielasz, obyś nam ze Stoczka nie uciekł po studiach, bo strata będzie. pozdr

zazi
Gość
zazi

dopisz żem członek zarządu IKS bo wychodzę na takiego szaraka 😀

Adam
Gość
Adam

A Pan Przewodniczący Rady Miasta sie nie wypowie? Jak zwykle pewnie nie ma swojego zdania…..

abc
Gość
abc

Mój wybór to Daniel Chudek, dlaczego ? po pierwsze za odwagę i determinację, po drugie, mimo że stoczkowiak od niedawna, ze względów patriotycznych a po trzecie mam dość tych samych rządzących twarzy – wójt, poseł, radny sejmiku, senator i co ? dla regionu nie zrobił nic. do widzenia.