Armaty znów strzelają aż miło! Snajperski popis Mateusza Wołoszki.

armaty2
źródło: fb

Trochę tak niepostrzeżenie, ale warto napisać, że po rocznej przerwie na mapę piłkarską Lubelszczyzny powrócił klub piłkarski GKS Armaty Stoczek Łukowski. Oczywiście swoje rozgrywki rozpoczął od najniższej klasy rozgrywkowej jaka jest w BOZPN czyli B klasy. Zawodnicy zdążyli już rozegrać mecz w Pucharze Polski i jeden w lidze. Niestety oba zakończyły się porażką:

-Zaczęliśmy budować i organizować zespół od zera. Dlatego można powiedzieć, że  musieliśmy zapłacić frycowe. W Pucharze Polski prowadziliśmy już 3:0, a w lidze 2:0, w obu przypadkach mecze zakończyły się naszą porażką- powiedział Prezes GKS Armaty Pan Wiesław Gajowniczek.

Dzisiaj jednak drużyna przełamała chwilową niemoc i odprawiła drużynę Orkana Wojcieszków wysokim zwycięstwem 5:2. Prawdziwym lisem pola karnego okazał się Mateusz Wołoszka, który zaaplikował bramkarzowi gości aż cztery gole.

-Chłopcy sami się zbierają i bardzo ambitnie podchodzą do meczy. Zawodnicy w większości są z terenu naszej gminy, ale jest tez kilka osób z Gminy Domanice. Wszyscy doskonale się rozumieją. Choć ja osobiście obawiam się, że jeśli chodzi o nasz awans do wyższej klasy rozgrywkowej może być ciężko, to zawodnicy gorąco wierzą w ten sukces i jestem pewien, że zrobią wszystko żebyśmy mogli w czerwcu świętować pierwsze miejsce w lidze- skwitował Prezes GKS.

W innym meczu drużyny z naszego regionu, LKS Dwernicki przegrał na wyjeździe z Orlętami Gołaszyn 2:1, tym samym spadł na ostanie miejsce w bialskiej A klasie. [edit: w drużynie z Gołaszyna miał wystąpić nieuprawniony zawodnik, tym samym najprawdopodobniej wynik zostanie zweryfikowany jako vo dla drużyny ze Stoczka)

ARMATY Stoczek Lukowski -Orkan Wojcieszkow 5:2

BRAMKI STRZELALI: Woloszka Mateusz(4). Dziak Michal.

Sklad: Kurkus L…Wisniewski M. …Karwczyk K….Soczewka T.(Bogusz P.(Lichocki.L))…Kobojek K… Domanski P .(Dziewulski.R)… Trendak Sz….Kosut.P…Krol A.(Osiak.P)…Dziak M… Woloszka M….

 

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o