Aleksandra Pieniak Talentem Roku 2016!

szpak ola pieniak

W piątkowe popołudnie 9 grudnia 2016 r. w  Gminnej Bibliotece Publicznej w Starych Kobiałkach odbyła się gala finałowa konkursu talentów Szkolne Potyczki Animacyjno-Kulturalne SzPAK.

 

Do gali finałowej zaproszono 20 uczestników wyłonionych w drodze przesłuchań wstępnych przeprowadzonych w bibliotece i szkołach Gminy Stoczek Łukowski przez pracowników GBP w Starych Kobiałkach:

Gustaw Rosiński – śpiew i gra na gitarze

Julia Sadło – śpiew

Maja Rosa – śpiew

Maja Lato – śpiew

Kasia Pazura – wiersz autorski

Kinga Paudyna  – wiersz autorski i taniec

Maciej Soćko – śpiew

Natasza Brodowska – śpiew

Jan Gastołek – śpiew

Oliwia Teperek – śpiew

Dominika Gastołek – śpiew

Ania Manulik  – śpiew

Ola Pieniak – śpiew

Patrycja Olczak – śpiew

Mela Dawidek i Julia Sudowska – taniec

Iza Brodzik – śpiew

Marta Bogusz – śpiew

Alicja Lasota – rysunek

Julia Moreń – rysunek

Laureaci przesłuchań szkolnych wzięli udział w finałowym przeglądzie talentów, po którym zostały wręczone nagrody (mikrofony do karaoke oraz zestawy malarskie).  Została też wręczona statuetka „Talent Roku”. Statuetkę oraz tytuł „Talent Roku 2016”otrzymała decyzją widzów 12-letnia Aleksandra Pieniak z Turca, która zachwyciła wszystkich bardzo dojrzałym wokalem.

ola pieniak

Na wyróżnienie zasługują również: 10-letnia Izabela Brodzik oraz 12-letni Maciej Soćko, który występując po raz pierwszy w tego typu przeglądzie, zyskał bardzo dużo głosów widowni.

Serdecznie gratulujemy całej „dwudziestce” i życzymy wielu sukcesów!

źródło: stoczeklukowski.pl

Najnowsze komentarze

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o