A więc derby!

Bialskopodlaski Okręgowy Związek Piłki Nożnej ogłosił pary I rundy Pucharu Polski. Ogłosił, bo trudno przypuszczać, aby pary były losowane, decydował najpewniej klucz geograficzny.

Nic więc dziwnego, że los naszych lokalnych drużyn skojarzył ich ze sobą, i 4 sierpnia o 13.00 rozegrają spotkanie derbowe w Starej Róży. Stawką spotkania jest nie tylko awans do kolejnej rundy, ale też miano najlepszej drużyny w naszym regionie.

W przeszłości faworyt tego spotkania mógłby być tylko jeden, ale nie dziś… LKS Dwernicki po spadku z Ligi Okręgowej regularnie rozczarowuje swoją grą swoich kibiców. W A klasie obejmującej przecież w zasadzie kluby z powiatu łukowskiego jest od dwóch lat co najwyżej średniakiem.

GKS Armaty mają za sobą rewelacyjną rundę wiosenną w B klasie , w której wygrali wszystkie mecze. Doskonała atmosfera w drużynie, ambicja i zaangażowanie pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Kto zatem wygra?

Wydaje się, że szanse są wyrównane i o wyniku zadecydują detale, choć boisko i ściany z pewnością będą sprzyjały gospodarzom…

7
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bSiReAgCuZnKkA
Gość
bSiReAgCuZnKkA

bimber robi swoje

zdzicho
Gość
zdzicho

Widzę w artykule lekką nutę sarkazmu autora w stosunku do LKS Dwernicki. Skoro tak słabo wygląda futbol w Stoczku to może pochwali się Pan sukcesami sportowymi Avesu.

Wladek
Gość
Wladek

Zdzichu jedno warte drugiego

Ela
Gość
Ela

To nie lekka nuta sarkazmu tylko dyskredytowanie klubu Dwernicki. Trzeba nazywac rzeczy po imieniu. Autor artykulu robi to celowo, ponieważ promuje Aves. „Każda sroczka swoj ogonek chwali”, ale brzydko, że poniza innych. DWERNICKI to DUMA STOCZKA, więc nawet jak przegrywa to kochamy ten klub.

kibic
Gość
kibic

Kochamy Klub Dwernicki, ale na mecze nie chodzimy? Od takiej zakłamanej miłości lepsza jest uczciwa rywalizacja

Ela
Gość
Ela

Nie zmieniaj tematu. Nie o tym pisalam. Uczciwa rywalizacja jest warta dużo, ale uczciwe nie jest stawianie w złym świetle konkurencyjnej drużyny i ciagle wytykanie jej błędów. Wszystkie artykuly w ktorych pojawia sie Dwernicki sa tendencyjne, od pewnego czasu oczywiście.

Jack....
Gość
Jack....

Brawo KS Róża.