60 lat ze sobą…

diamentowe-gody1

10 listopada 2016r. Państwo Jadwiga i Marian Stelmachowie z Kamionki obchodzili 60 rocznicę ślubu – „Diamentowe Gody”. Z tej okazji z najserdeczniejszymi  gratulacjami oraz życzeniami Szanownych Jubilatów odwiedzili:  Pan Marek Czub – Wójt Gminy, Pan Bernard Pyra – Radny Gminy oraz Pani Agnieszka Więckowska – Z-ca Kierownika USC.  Na okoliczność tego pięknego jubileuszu Państwo Stelmachowie  otrzymali   pamiątkę  z herbem  gminy, list gratulacyjny  oraz słodki upominek.  Państwo Jadwiga i Marian Stelmachowie  urodzili się w naszej gminie. Pani Jadwiga  (z domu Król) pochodzi z Guzówki, a Pan Marian z Kamionki. Przez całe swoje wspólne życie mieszkali i pracowali w Kamionce,  utrzymując się z pracy na roli. Pan Marian  dodatkowo pracował sezonowo jako palacz w kotłowni w Warszawie. Państwo Stelmachowie  wychowali dwie córki. Obecnie rodzina założona przez Jubilatów rozrosła się – Pani Jadwiga z Panem Marianem posiadają ośmioro wnucząt i ośmioro prawnucząt. Oboje cieszą się dobrym zdrowiem oraz pogodą ducha.  Według Jubilatów receptą na długie i udane pożycie małżeńskie jest przede wszystkim miłość, szacunek i wzajemne wspieranie się w trudnych chwilach, a także dobry humor i dystans do samego siebie.

wysoccy

17 listopada 2016 r. Państwo Zofia i Marian Wysoccy z Kienkówki obchodzili 60 rocznicę ślubu – „Diamentowe Gody”.  Z tej okazji z najserdeczniejszymi  gratulacjami oraz życzeniami Szanownych Jubilatów odwiedzili:  Pan Marek Czub – Wójt Gminy i Pani Agnieszka Więckowska – Z-ca Kierownika USC. Na okoliczność tego pięknego jubileuszu Państwo Wysoccy  otrzymali   pamiątkę  z herbem  gminy , list gratulacyjny  oraz słodki upominek. Państwo Zofia i Marian Wysoccy urodzili się w naszej gminie. Pani Jadwiga (z domu Misior) pochodzi z Kienkówki, a Pan Marian ze Starej Prawdy. Przez całe swoje wspólne życie mieszkali w Kienkówce. Pani Zofia pracowała jako woźna w szkole a Pan Marian był pracownikiem PKP. Dodatkowo prowadzili niewielkie gospodarstwo rolne. Państwo Wysoccy  wychowali trzech synów. Obecnie rodzina założona przez Jubilatów rozrosła się – Pani  Zofia z Panem Marianem posiadają ośmioro wnucząt i troje prawnucząt.  Pan Marian cieszy się dobrym zdrowiem oraz pogodą ducha.  Od prawie dwóch lat z pomocą rodziny opiekuje się swoją żoną. Według Jubilata receptą na długie i udane pożycie małżeńskie jest przede wszystkim miłość, szacunek, dobry humor i dystans do samego siebie. Najważniejsze w małżeństwie jest  wzajemne wspieranie się w trudnych chwilach i poczucie, że można liczyć na siebie wzajemnie. Pan Marian daje świadectwo prawdziwej małżeńskiej miłości pielęgnując i opiekując się swoją  żoną.

źródło: stoczeklukowski.pl

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o