22-LETNI ROWERZYSTA Z PROMILAMI I OBRAŻENIAMI TRAFIŁ DO SZPITALA

fot. poglądowa

Z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala 22-letniego rowerzystę z gm. Stoczek Łukowski. Mundurowi ustalili, że młodzieniec kierując swym jednośladem przewrócił się na jezdnię. Okazało się, że przyczyną wypadku był alkohol.

25 czerwca po godzinie 23:00 policjanci ze Stoczka Łukowskiego zostali powiadomieni o leżącym na jezdni, nieprzytomnym młodym mężczyźnie. Mundurowi którzy przyjechali we wskazane miejsce dowiedzieli się, że 22-latek z gminy Stoczek Łukowski z obrażeniami ciała został zabrany karetką do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że pokrzywdzony młodzieniec jechał swoim rowerem po drodze, gdzie w pewnej chwili upadł na jezdnię uderzając twarzą o asfaltowe podłoże. Ustalając okoliczności wypadku mundurowi dowiedzieli się, że żadna postronna osoba nie przyczyniła się do zdarzenia. Bardzo szybko okazało się co było bezpośrednią przyczyną przewrócenia się na jezdnię rowerzysty. Po badaniach okazało się, że młodzieniec miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i to dlatego przewrócił się ze swoim jednośladem na jezdnię.

Teraz 22-latek musi liczyć się z konsekwencjami prawnymi. Za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości grozi mu wysoka grzywna, a nawet kara aresztu.

M.J.

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o